38e Wim Hendriks U23

                        Uitslag Rit in lijn over 170 km

                         Wedstrijd datum: 26 Maart 2022

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   2 Kopecký, Tomas            ABLOC CT / RT N-HOLLAND      3:51:43
  2  89 van Hemelen, Vincent      Lotto Soudal CT               z.t.
  3  85 Harteel, Jelle            Lotto Soudal CT              3:51:57     0:14
  4  55 Vangheluwe, Warre         Home Solutions Soenens        z.t.
  5  40 De Pauw, Len              Cycling Vlaanderen            z.t.
  6 124 Squire, Ben               VDM-Trawobo Cycling Team      z.t.
  7  92 Mijnsbergen, Thomas       Metec - Solarwatt             z.t.
  8  53 Naudts, Thomas            EFC-L&R-AGS                   z.t.
  9  97 Vandevelde, Yentl         Minerva Cycling Team          z.t.
 10   1 Loohuis, Lars             ABLOC CT / RT N-HOLLAND       z.t.
 11  86 Lecerf, William Junior    Lotto Soudal CT               z.t.
 12  49 Vandenstorme, Dylan       EFC-L&R-AGS                  3:52:00     0:17
 13  60 de Jaeger, Arthur         Home Solutions Soenens       3:52:25     0:42
 14   3 Verburg, Luke             ABLOC CT / RT N-HOLLAND      3:52:57     1:14
 15  93 Roelen, Jaap              Metec - Solarwatt             z.t.
 16 123 Deman, Brem               VDM-Trawobo Cycling Team      z.t.
 17  10 de Decker, Tijl           Acrog Tormans                 z.t.
 18  15 Gademan, Sam              ALLINQ CCT/IJSSELSTREEK       z.t.
 19 112 Van Laer, Pieter          RB Zelfbouw UCT              3:53:00     1:17
 20 128 Klaver, Jente             VOLKERWESSELS/DE KEMPEN      3:53:01     1:18
 21  26 Stockx, Aaron             Basso Team Flanders           z.t.
 22  73 Dijkman, Redmar           John Deere Cycling Team      3:53:05     1:22
 23 140 Pijnenburg, Sven          JEGG DJR Acadamy             3:53:08     1:25
 24  36 Verleyen, Gaëtan          Bingoal Pauwels Sauces       3:53:15     1:32
 25  11 Brouwers, Arno            Acrog Tormans                 z.t.
 26  98 Debaele, Jorre            Minerva Cycling Team          z.t.
 27 142 Maas, Marijn              JEGG DJR Acadamy              z.t.
 28  25 Vandenbulcke, Alex        Basso Team Flanders           z.t.
 29  58 Vergote, Diel             Home Solutions Soenens        z.t.
 30  16 Vliek, Mike               ALLINQ CCT/IJSSELSTREEK       z.t.
 31 137 Visser, Guillaume         WC Friesland/West Frisia      z.t.
 32  88 Van Raemdonck, Cédric     Lotto Soudal CT               z.t.
 33  95 van der Tuuk, Axel        Metec - Solarwatt             z.t.
 34  96 van Veenendaal, Hidde     Metec - Solarwatt            3:53:20     1:37
 35 156 Mesu, Jurgen              Regioteam Zuid-West          3:53:55     2:12
 36   8 van Grieken, Jarne        Acrog Tormans                3:53:57     2:14
 37 105 Vercauteren, Thomas       Mysenlan-PXL Carpets          z.t.
 38 152 Hoogendoorn, Roy          Regioteam Zuid-West           z.t.
 39  41 vanden Heede, Jens        Cycling Vlaanderen            z.t.
 40  51 Inion, Sander             EFC-L&R-AGS                   z.t.
 41  50 de Meester, Milan         EFC-L&R-AGS                   z.t.
 42 129 Kroonen, Max              VOLKERWESSELS/DE KEMPEN       z.t.
 43  17 Louwerensen, Tijn         ALLINQ CCT/IJSSELSTREEK       z.t.
 44 103 Dahlslett,Hans Magnus El  Mysenlan-PXL Carpets          z.t.
 45  54 Verstegen, Kenneth        EFC-L&R-AGS                   z.t.
 46 149 Barber, Farley            British Cycling Eastern       z.t.
 47 150 Price, Joshua             British Cycling Eastern       z.t.
 48 141 Mulder, Sven              JEGG DJR Acadamy              z.t.
 49 139 van den Broek, Frank      JEGG DJR Acadamy              z.t.
 50  22 Leerkes, Bram             Amsterdam Racing Academy      z.t.
 51  56 Claeys, Arno              Home Solutions Soenens       3:54:02     2:19
 52 102 Van Dyck, Jarne           Minerva Cycling Team         3:54:04     2:21
 53  42 Jordens, Jarno            Cycling Vlaanderen           3:54:06     2:23
 54  39 Vercouillie, Victor       Cycling Vlaanderen            z.t.
 55  18 Bronswijk, Mike           ALLINQ CCT/IJSSELSTREEK      3:55:02     3:19
 56  72 Meerbeek, Markus          Arckel/Westland/SWABO        3:58:38     6:55
 57  69 Luijten, Noël             Arckel/Westland/SWABO         z.t.
 58  68 van der Hoogt, Joost      Arckel/Westland/SWABO         z.t.
 59  80 Smulders, Vik             LIMBURG - BRABANT COMBIN      z.t.
 60 118 Potter, James             SENSA KVK/Dutchfood           z.t.
 61  67 van der Woude, Casper     Arckel/Westland/SWABO         z.t.
 62  61 Bonnet, Théo              Geofco Doltcini              3:58:43     7:00
 63 133 de Vries, Bas Luca        WC Friesland/West Frisia      z.t.
 64 132 Vercauteren, Maxime       VOLKERWESSELS/DE KEMPEN      3:58:45     7:02
 65  46 van der Wal, Rik          DSTRCT Midden/ Merida        3:58:50     7:07
 66  82 Pollaert, Sven            LIMBURG - BRABANT COMBIN      z.t.
 67  21 Kars, Hugo                Amsterdam Racing Academy      z.t.
 68 154 van Oorschot, Robin       Regioteam Zuid-West           z.t.
 69   4 del Grosso, Bodi          ABLOC CT / RT N-HOLLAND      3:58:57     7:14

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.019 km/u