11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 82,9 km

                     Terneuzen - Koewacht op 29 April 2017

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  92 Leijnse, Enzo             WTC de Amstel                1:54:50
  2 122 Waeyaert, Arno            Olympia Tienen               1:55:40     0:50
  3  93 Geleijn, Owen             WTC de Amstel                 z.t.
  4  42 Kooij, Olav               NWVG Young Talents CT         z.t.
  5 154 Tullett, Ben              British Cycling S-East        z.t.
  6  16 Boven, Lars               District˙Midden˙              z.t.
  7  13 de Schepper, Ward         Breda/ZWHoek/Middelk B        z.t.
  8  50 Seldenthuis, Lars         RWC˙Ahoy˙                     z.t.
  9 125 Lauryssen, Tom            WAC Team                      z.t.
 10 133 Grosemans, Daan           Acrog Balen BC ploeg B        z.t.
 11 121 Dehours, Simon            Olympia Tienen                z.t.
 12  72 van Straten, Xander       UWTC de Volharding B          z.t.
 13  30 de Neve, Thomas           Jong Wielertalent ploeg       z.t.
 14 147 Beeckman, Brent           Onder Ons Parike ploeg A      z.t.
 15 149 van de Velde, Senne       Onder Ons Parike ploeg B      z.t.
 16 146 Berckmoes, Jenno          Onder Ons Parike ploeg A      z.t.
 17 160 Artz, Huub                Het Snelle Wiel               z.t.
 18 115 Poleij, Arjan             Papillon-Rudyco-Janatr A      z.t.
 19  25 van Uden, Casper          Jong Wielertalent ploeg       z.t.
 20 141 Alvarado, Salvador        Lares-Doltcini                z.t.
 21  49 Verzijl, Sten             RWC˙Ahoy˙                     z.t.
 22  46 Spijker, Luuk             Jan van Arckel                z.t.
 23 101 Sytema, Jesse             WV˙Eemland˙                   z.t.
 24 112 Vos, Yannick              Gaverzicht-Glascentra         z.t.
 25  12 Slagter, Gijs             Breda/ZWHoek/Middelk A        z.t.
 26  71 de Meuter, Santiago       UWTC de Volharding B          z.t.
 27  23 Veenhuis, Ole             HRTC Hoorn                    z.t.
 28 134 Brouwers, Emile           Acrog Balen BC ploeg B        z.t.
 29 126 Cortjens, Ryan            WAC Team                      z.t.
 30  54 de Poorter, Jonas         RWV de Spartaan               z.t.
 31 157 Huybrechts, Sander        Heist Cycling Team            z.t.
 32 158 Scharre, Stef             Heist Cycling Team            z.t.
 33  74 de Pestel, Thomas         Van Moer Logistics CT         z.t.
 34  51 de Veld, Michiel          RWC˙Ahoy˙                     z.t.
 35  38 Huenders, Lance           Monkeytown˙Cyclingteam        z.t.
 36  96 van Veenendaal, Hidde     WV de Jonge Renner A          z.t.
 37  89 Koops, Bas                WRV de Peddelaars A           z.t.
 38  27 Wyseure, Joran            Jong Wielertalent ploeg       z.t.
 39 145 Squire, Ben               Onder Ons Parike ploeg A      z.t.
 40 132 van Poppel, Sebastien     Acrog Balen BC ploeg A        z.t.
 41 100 Drost, Melvin             WV˙Eemland˙                   z.t.
 42  95 de Kok, Mathijs           WV de Jonge Renner A          z.t.
 43 123 Hamme, Wout               Olympia Tienen                z.t.
 44  45 van Sintmaartensdijk,Roe  PRC Delta Spijkenisse A       z.t.
 45   7 Willems, Dennis           ARTV de Adelaar               z.t.
 46  32 Kluts, Thijn              LRTV˙Swift                    z.t.
 47 104 Sijbrandi, Philip         Homecenter Kapenga A          z.t.
 48   2 Berkelder, Sammy          Achterhoek 2000 ploeg A       z.t.
 49  70 Kroon, Joris              UWTC de Volharding B          z.t.
 50  91 Göbel, Wieger             WTC de Amstel                 z.t.
 51  68 Krijnsen, Jelte           UWTC de Volharding A          z.t.
 52 117 Vercauteren, Thomas       Papillon-Rudyco-Janatr A      z.t.
 53  82 Mijnsbergen, Thomas       Willebrord˙Wil Vooruit A      z.t.
 54 139 Verburg, Luke             Lares-Doltcini                z.t.
 55  83 van de Weerdhof, Wouter   Willebrord˙Wil Vooruit A     1:55:46     0:56
 56  86 de Heij, Joppe            Willebrord˙Wil Vooruit B     1:55:47     0:57
 57 106 Hanegraaf, Stijn          WV Schijndel                 1:55:50     1:00
 58  44 Romers, Boris             PRC Delta Spijkenisse A      1:55:52     1:02
 59 148 Willems, Jago             Onder Ons Parike ploeg B      z.t.
 60  43 Boshoven, Arjan           PRC Delta Spijkenisse A      1:55:58     1:08
 61  57 Vreeswijk, Noah           TWC de Kempen                1:56:06     1:16
 62  73 Reunis, Rowdy             Van Moer Logistics CT         z.t.
 63  77 Willemsen, Steijn         Westland˙Wil Vooruit A       1:56:08     1:18
 64 136 de Weirdt, Jens           Spider King-EFC-L&R-Trek      z.t.
 65  52 Buters, Joris             RWV de Spartaan               z.t.
 66  22 Smit, Erwin               HRTC Hoorn                   1:56:23     1:33
 67  40 van der Tuuk, Axel        NWVG Young Talents CT        1:56:33     1:43
 68  94 Roelen, Jaap              WV de Jonge Renner A         1:56:40     1:50
 69 108 Uptegrove, Pete           WV Schijndel                 1:56:43     1:53
 70  80 Buijs, Quinten            Westland˙Wil Vooruit B       1:56:57     2:07
 71 138 Gardin, Michael           Spider King-EFC-L&R-Trek     1:57:43     2:53
 72  53 van Mil, Biko             RWV de Spartaan              1:57:52     3:02
 73 130 van Roy, Tristan          Acrog Balen BC ploeg A       1:58:54     4:04
 74  21 van Izerloo, Beau         DRC de Mol                    z.t.
 75  90 Timmer, Maiko             WRV de Peddelaars A          1:59:01     4:11
 76  11 de Groot, Mark            Breda/ZWHoek/Middelk A       1:59:22     4:32
 77  37 Pronk, Jens               Monkeytown˙Cyclingteam       1:59:44     4:54
 78 161 Bijl, Kinley              Het Snelle Wiel              2:00:18     5:28
 79 140 Ronhaar, Pim              Lares-Doltcini               2:00:19     5:29
 80  31 Sieders, Jan Wicher       LRTV˙Swift                    z.t.
 81 156 Portsmouth, Tom           British Cycling S-East       2:01:26     6:36
 82 143 van Oosten, Koert         PRC Delta Spijkenisse B      2:02:42     7:52
 83  97 Pavone, Gianni            WV de Jonge Renner B         2:02:44     7:54
 84  26 Dhondt, Jarno             Jong Wielertalent ploeg      2:02:54     8:04
 85 152 Metselaar, Rick           WRV de Peddelaars B          2:03:06     8:16
 86  88 Bouwers, Pieter           WRV de Peddelaars A          2:03:10     8:20
 87 162 Wouters, Rick             Het Snelle Wiel              2:03:14     8:24
 88 135 Cox, Luuk                 Acrog Balen BC ploeg B       2:03:21     8:31
 89  79 Claassen, Bjorn           Westland˙Wil Vooruit B        z.t.
 90 105 van der Veen, Aldert      Homecenter Kapenga A          z.t.
 91  34 Bosma, Tjipke             FriescheLeeuw OttoEbbens      z.t.
 92 159 van Dyck, Cisse           Heist Cycling Team            z.t.
 93  19 Jansen, Max               DRC de Mol                    z.t.
 94  85 Prosman, Pieter           Willebrord˙Wil Vooruit B      z.t.
 95 150 van der Meulen, Wout      Onder Ons Parike ploeg B      z.t.
 96  20 de Jager, Kjell           DRC de Mol                    z.t.
 97  33 Weeder, Seth              LRTV˙Swift                    z.t.
 98  98 van Oorschot, Robin       WV de Jonge Renner B          z.t.
 99  39 Winter, Tim               Monkeytown˙Cyclingteam        z.t.
100   4 ten Have, Bjorn           Achterhoek 2000 ploeg B       z.t.
101 127 van Praet, Ruben          Alphamotorhomes CT            z.t.
102  81 van der Hoeven, Luc       Westland˙Wil Vooruit B        z.t.
103  84 van den Bos, Louk         Willebrord˙Wil Vooruit A      z.t.
104 113 Bert, Jasper              Gaverzicht-Glascentra         z.t.
105 120 Daneel, Jefke             Papillon-Rudyco-Janatr B      z.t.
106 142 Bronder, Bart             PRC Delta Spijkenisse B       z.t.
107  76 van der Poel, Rick        Westland˙Wil Vooruit A       2:03:27     8:37
108   9 Nomden, Tycho             ARTV de Adelaar              2:03:28     8:38
109 155 Sloan, George             British Cycling S-East       2:04:10     9:20
110  99 van den Boom, Luca        WV de Jonge Renner B         2:04:53    10:03
111   8 Leerkes, Bram             ARTV de Adelaar              2:05:36    10:46
112   3 Klein Nienhuis, Bart      Achterhoek 2000 ploeg A       z.t.
113  14 van Eersel, David         Breda/ZWHoek/Middelk B        z.t.
114  35 Dijkman, Redmar           FriescheLeeuw OttoEbbens      z.t.
115 118 Bleijenberg, Jado         Papillon-Rudyco-Janatr B      z.t.
116 107 Maas, Aleksandr           WV Schijndel                  z.t.
117  75 Smet, Jorre               Van Moer Logistics CT        2:05:45    10:55

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.315 km/u