10e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 82,9 km

                     Terneuzen - Koewacht op 23 April 2016

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 126 van Dijke, Mick           Theo Middelkamp              1:58:43
  2 125 van Dijke, Tim            Theo Middelkamp               z.t.
  3  79 van der Tuuk, Axel        NWVG A                       1:58:56     0:13
  4  76 van Belle, Bas            LRTV Swift B                  z.t.
  5  53 van Uden, Casper          UWTC de Volharding A          z.t.
  6  12 Kroonen, Max              KWC Kampen                    z.t.
  7  23 Kamp, Ryan                WV de Jonge Renner A          z.t.
  8  29 Maas, Edo                 RWC Ahoy                     1:58:58     0:15
  9  85 van Rijsbergen, Ties      Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 10  10 Marsman, Tim              KWC Kampen                    z.t.
 11  30 Reijtenbagh, Lennart      RWC Ahoy                     1:59:01     0:18
 12  57 Buitendijk, Ruben         UWTC de Volharding B         1:59:04     0:21
 13  68 Brabander, Nick           Westland Wil Vooruit A       1:59:07     0:24
 14  52 Markus, Bob               UWTC de Volharding A         1:59:20     0:37
 15  14 van Ekeren, Niels         Monkeytown Cyclingteam       1:59:57     1:14
 16  22 van Veenendaal, Hidde     WV de Jonge Renner A         2:00:24     1:41
 17 134 Deelstra, Huub            WRV de Peddelaars B          2:01:44     3:01
 18  69 Rijsdijk, Nathan          Westland Wil Vooruit A       2:02:04     3:21
 19  81 Kooij, Olav               NWVG A                        z.t.
 20 160 Berckmoes, Jenno          Onder Ons Parike A            z.t.
 21   7 Burgmans, Rick            TWC de Kempen                 z.t.
 22  67 Stijger, Frank            Westland Wil Vooruit A        z.t.
 23  97 Poleij, Arjan             Rudyco Cyclingteam A          z.t.
 24  31 Prins, Bram               Noordwesthk/IJsselstreek      z.t.
 25  47 Boven, Lars               AWV de Zwaluwen               z.t.
 26  11 Baak, Jord                KWC Kampen                    z.t.
 27 157 VanRoy, Yannick           Zannata Galloo CyclingTm      z.t.
 28  38 de Jong, Remco            TWC Pijnenburg A              z.t.
 29  65 Veenhoven, Rick           ZWC D.T.S.                    z.t.
 30 150 Slock, Liam               Van Moer Logistics Cycli      z.t.
 31 130 van Galen, Teun           HRTC Hoorn                    z.t.
 32 103 van Sintmaartensdijk,Roe  PRC Delta Spijkenisse        2:02:07     3:24
 33 121 van Meer, Erben           RSC Zuidwesthoek             2:02:08     3:25
 34  94 Ruijter, Stijn            UWTC Uithoorn / de Kampi     2:02:40     3:57
 35  25 Hassert, Sven             WV de Jonge Renner B          z.t.
 36 124 Visser, Jarmo             Theo Middelkamp              2:02:42     3:59
 37  60 de Vries, Rick            WRV de Peddelaars A           z.t.
 38   8 Dirven, Roy               TWC de Kempen                2:02:50     4:07
 39  89 Lindelauf, Melvin         TWC Maaslandster              z.t.
 40 144 Joris, Senne              Acrog Balen                   z.t.
 41  64 Brusche, Justin           ZWC D.T.S.                    z.t.
 42  73 Kluts, Thijn              LRTV Swift A                  z.t.
 43  43 den Duijn, Mitchell       WV Avanti                     z.t.
 44  19 de Vries, Jan Egbert      Homecenter Kapenga            z.t.
 45  55 Willemsen, Mees           UWTC de Volharding B          z.t.
 46  36 Visser, Hielke            Hanzerenners Zwolle           z.t.
 47  48 Ronhaar, Pim              AWV de Zwaluwen               z.t.
 48 154 Vandenbulcke, Aaron       Meub.Gaverzicht Glasctra      z.t.
 49  49 van Mil, Biko             RWV de Spartaan               z.t.
 50  62 Dijkstra, Jesse           WSV Emmen                    2:02:56     4:13
 51  71 Duijvesteijn, Roy         Westland Wil Vooruit B       2:02:59     4:16
 52 135 Hoogeveen, Niels          WRV de Peddelaars B           z.t.
 53 155 Kerckhaert, Jochem        Meub.Gaverzicht Glasctra     2:03:08     4:25
 54  75 Wildhaus, Serginho        LRTV Swift A                 2:03:15     4:32
 55 139 Hillemans, Pepijn         Rudyco Cyclingteam           2:03:16     4:33
 56  86 Peeters, Sven             Willebrord Wil Vooruit       2:03:23     4:40
 57  28 Verzijl, Sten             RWC Ahoy                     2:03:48     5:05
 58 142 Wernimont, Nicolas        Acrog Balen                  2:05:20     6:37
 59  39 van de Wouw, Ino          TWC Pijnenburg A              z.t.
 60   1 Looij, Eric               District Noord-Holland       2:05:21     6:38
 61 141 Vercauteren, Thomas       Rudyco Cyclingteam           2:06:45     8:02
 62  92 de Blom, Thomas           WV Eemland                   2:06:53     8:10
 63  72 Vijverberg, Sven          Westland Wil Vooruit B        z.t.
 64  37 Stam, Maikel              TWC Pijnenburg A             2:07:02     8:19
 65  15 Rasch, Tommy              Monkeytown Cyclingteam        z.t.
 66 101 Pieters, Bjarne           SPIE Douterloinge A           z.t.
 67 129 Pöstgens, Déjan           Achterhoek 2000               z.t.
 68 158 Verhecken, Gilan          Zannata Galloo CyclingTm      z.t.
 69  91 de Blom, Bastiaan         WV Eemland                    z.t.
 70 161 Scheers, Lander           Onder Ons Parike A            z.t.
 71 136 Matton, Gianni            SPIE Douterloinge B           z.t.
 72  42 de Jong, Frank            TWC Pijnenburg B              z.t.
 73 118 Kiepe, Jeffrey            WV Breda                      z.t.
 74  87 Haest, Jeroen             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 75   9 Kanen, Kelvin             TWC de Kempen                 z.t.
 76 104 van der Linden, Matthew   PRC Delta Spijkenisse         z.t.
 77  27 Pavone, Gianni            WV de Jonge Renner B          z.t.
 78 115 Runderkamp, Samuel        WV Beet-It Volendam           z.t.
 79   4 Vink, Mitchell            District Midden               z.t.
 80  80 van de Griek, Ingmar      NWVG A                        z.t.
 81 127 Looman, Sam               Achterhoek 2000              2:07:11     8:28
 82 120 Runhaar, Jochem           WV Breda                      z.t.
 83 128 Lubbers, Christiaan       Achterhoek 2000              2:07:20     8:37
 84  17 Willems, Dennis           ARTV de Adelaar              2:07:29     8:46
 85 109 Artz, Bart                TWC Het Snelle Wiel          2:07:33     8:50
 86  70 van der Hoeven, Luc       Westland Wil Vooruit B       2:07:36     8:53

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.898 km/u