9e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 80,5 km

                Sint-Gillis-Waas (B) - Koewacht op 25 April 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  35 Zijlaard, Maikel          RWC Ahoy ploeg B             1:54:38
  2 160 Peters, Tom               Patrick Development Team     1:54:40     0:02
  3  44 Blummel, Robin            TWC Pijnenburg ploeg A        z.t.
  4  28 Kamp, Ryan                De Jonge Renner               z.t.
  5  32 Hoole, Daan               RWC Ahoy ploeg A              z.t.
  6 167 Kockelmann, RaphaŽl       UC Dippach                   1:54:42     0:04
  7   4 Arensman, Thymen          District Midden              1:54:49     0:11
  8 155 de Neve, Joerik           APT-SPIE-Douterloigne A      1:54:56     0:18
  9 127 van Gestel, Luuk          TWC Het Snelle Wiel A         z.t.
 10   1 de Jong, Timo             Kon. Balen BC Ploeg A        1:55:41     1:03
 11 154 Plysier, Thibault         APT-SPIE-Douterloigne A      1:57:25     2:47
 12   3 Bomboi, Davide            Kon. Balen BC Ploeg A         z.t.
 13  10 Bootsveld, Jelle          KWC Kampen ploeg A            z.t.
 14  31 Brinkman, Herman          RWC Ahoy ploeg A              z.t.
 15  16 Andersson, Andreas        Team Sweden Ungdom            z.t.
 16 164 van der Paar, Jarne       Kon. Balen BC Ploeg B         z.t.
 17 152 Smit, Mark                HRTC Hoorn                    z.t.
 18  30 Pieters, Bram             De Jonge Renner               z.t.
 19  61 Verboom, Minne            De Volharding ploeg C         z.t.
 20 156 Dupon, Arthur             APT-SPIE-Douterloigne A       z.t.
 21 153 Konijn, Alexander         HRTC Hoorn                    z.t.
 22 189 Goeman, Andreas           VanAssche-Alphamotorhome      z.t.
 23  86 van der Tuuk, Danny       NWVG                          z.t.
 24 190 Lievens, Dayvin           Onder Ons Parike ploeg A      z.t.
 25  17 Kvist, Linus              Team Sweden Ungdom            z.t.
 26   7 Burgmans, Rick            TWC de Kempen                 z.t.
 27 110 Goene, Victor             WV Eemland ploeg C            z.t.
 28 139 Hillemans, Pepijn         Theo Middelkamp B             z.t.
 29  37 Naberman, Tim             Hanzeren-NWHoek-IJsselst      z.t.
 30  26 de Vries, Rick            Woonexpo Kapenga             1:57:27     2:49
 31 179 Frijters, Perry           Enertherm BKCP                z.t.
 32  49 de Leng, Mathijs          SwABo                        1:57:31     2:53
 33  73 Middelburg, Freek         Westland Wil Vooruit A       1:57:57     3:19
 34  82 Kopecky, Tomas            LRTV Swift                   1:58:05     3:27
 35  57 Willemsen, Mees           De Volharding ploeg A        1:58:20     3:42
 36  67 van Seijst, Douwe         ZWC D.T.S. ploeg B           1:58:38     4:00
 37 108 Raven, Mike               WV Eemland ploeg B           1:59:09     4:31
 38 118 Sitters, Bart             Breda-Zuidwesthoek B          z.t.
 39  60 Wittenberg, Wim           De Volharding ploeg B         z.t.
 40 142 Appelman, Stefan          WFrisia-Kennemerl-Volend      z.t.
 41  20 Jansen, Nils              WV Schijndel                 1:59:34     4:56
 42 157 Dufour, Jens              APT-SPIE-Douterloigne B       z.t.
 43  36 Zeestraten, Stef          RWC Ahoy ploeg B              z.t.
 44 159 Vanneste, Wout            APT-SPIE-Douterloigne B       z.t.
 45  34 van Hooff, Johannes       RWC Ahoy ploeg B              z.t.
 46  12 Kroonen, Max              KWC Kampen ploeg A            z.t.
 47 119 de Nijs, Maarten          Breda-Zuidwesthoek B          z.t.
 48  38 Prins, Bram               Hanzeren-NWHoek-IJsselst      z.t.
 49  75 Rijsdijk, Nathan          Westland Wil Vooruit A        z.t.
 50  79 van Helvoirt, Koen        Uden/Buitenlust/Tempo         z.t.
 51 104 de Blom, Bastiaan         WV Eemland ploeg A            z.t.
 52  90 Haest, Jasper             Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 53 196 Baele, Ben                Onder Ons Parike ploeg C      z.t.
 54 106 Mastebroek, Lars          WV Eemland ploeg B            z.t.
 55  18 Palm, Oskar               Team Sweden Ungdom            z.t.
 56  55 Markus, Bob               De Volharding ploeg A         z.t.
 57 138 Kerckhaert, Jochem        Theo Middelkamp A             z.t.
 58 146 Twigt, Nobbie             Excelsior-Gouda-Waardrnr      z.t.
 59  11 Buwalda, Iska             KWC Kampen ploeg A            z.t.
 60 175 Slock, Liam               Van Moer Group Cycling B      z.t.
 61  85 de Haan, Sven             NWVG                          z.t.
 62 165 Verelst, Luca             Kon. Balen BC Ploeg B         z.t.
 63 137 Visser, Jarmo             Theo Middelkamp A             z.t.
 64  56 van Krimpen, Jeroen       De Volharding ploeg A         z.t.
 65 191 de Greef, Tim             Onder Ons Parike ploeg A      z.t.
 66 130 van de Put, Luke          TWC Het Snelle Wiel B         z.t.
 67 107 Corstiaensen, Ingmar      WV Eemland ploeg B            z.t.
 68 114 Ruijter, Stijn            Bata-Uithrn-Kampio-Olymp      z.t.
 69  63 Dorenbos, Yanne           De Volharding ploeg C        2:00:27     5:49
 70   5 Vink, Mitchell            District Midden              2:00:47     6:09
 71  80 van den Berg, Tom         Uden/Buitenlust/Tempo        2:00:51     6:13
 72  25 Vester, Sebastian         Woonexpo Kapenga             2:01:16     6:38
 73  77 Stijger, Frank            Westland Wil Vooruit B        z.t.
 74   8 Dirven, Roy               TWC de Kempen                2:01:43     7:05
 75 173 van Dorpe, Guus           Van Moer Group Cycling A      z.t.
 76 192 van der Haegen, Jarne     Onder Ons Parike ploeg A      z.t.
 77 194 van der Beken, Aaron      Onder Ons Parike Ploeg B      z.t.
 78 195 Gosseye, Milan            Onder Ons Parike Ploeg B      z.t.
 79  43 Broos, Alain              TWC Pijnenburg ploeg A       2:01:58     7:20
 80  39 Homan, Ferron             Hanzeren-NWHoek-IJsselst      z.t.
 81 145 Rochvd-Rijkaart,Wellingt  Excelsior-Gouda-Waardrnr      z.t.
 82 117 Verheijen, Geert          Breda-Zuidwesthoek A          z.t.
 83 131 Coppelmans, Wessel        TWC Het Snelle Wiel B         z.t.
 84 183 Doom, Jordi               Zannata-Lotto CT Menen A      z.t.
 85  48 van de Wouw, Ino          TWC Pijnenburg ploeg B        z.t.
 86  15 Marsman, Tim              KWC Kampen ploeg B           2:02:24     7:46
 87 185 Mulders, Brent            Zannata-Lotto CT Menen B     2:02:31     7:53
 88 116 Reuvers, Kevin            Breda-Zuidwesthoek A          z.t.
 89 176 Naudts, Thomas            Van Moer Group Cycling B      z.t.
 90 141 Barendregt, Thijs         Theo Middelkamp B             z.t.
 91  71 Warnier, Timo             WCL Bergklimmers              z.t.
 92 122 van der Linden, Matthew   PRC Delta ploeg A             z.t.
 93 100 Molenaar, Alex            PedRidders-JvArckel-Tria     2:02:35     7:57
 94 120 Bruyninckx, Jonas         Breda-Zuidwesthoek B          z.t.
 95  69 Oosenbrug, Mark           ZWC D.T.S. ploeg B           2:02:38     8:00
 96 115 van Helmond, Max          Breda-Zuidwesthoek A         2:02:47     8:09
 97  91 Meeuws, Martijn           Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
 98 105 de Blom, Thomas           WV Eemland ploeg A           2:04:01     9:23
 99 187 Verberckmoes, Fabio       VanAssche-Alphamotorhome     2:04:05     9:27

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.134 km/u