8e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

                          Uitslag Omloop over 80,5 km

                Sint-Gillis-Waas (B) - Koewacht op 26 April 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 146 Oosterman, Bram           WRV de Peddelaars            1:53:17
  2  12 Parotta, Tristan          UC Dippach - Luxemburg        z.t.
  3 115 van Bokhoven, Ramon       TWC Pijnenburg                z.t.
  4 160 Knoppert, Martijn         Westland Wil Vooruit          z.t.
  5  31 vdan Sintmaartensdijk,Da  RWC Ahoy                      z.t.
  6   2 Poldervaart, Mario        Avia-Crabbé-Westhoek A        z.t.
  7 187 Meeus, Jordi              Kon Balen BC ploeg B          z.t.
  8 101 Zebel, Daan               WV De Jonge Renner A          z.t.
  9   1 Peters, Tom               Avia-Crabbé-Westhoek A        z.t.
 10 152 Egholm, Jakob             Jysk/Fynsk Denmark            z.t.
 11  73 van Noppen, Antonie       DRC De Mol                    z.t.
 12 193 Deloof, Senne             APT-SPIE-DOUTERLOIGNE B       z.t.
 13 124 van Helvoirt, Koen        Buitenlust-Uden-Tempo B       z.t.
 14 147 Wattez, Danilo            WRV de Peddelaars             z.t.
 15 144 Verhoeff, Stefan          Trias-JvArckel-Pedaalr B      z.t.
 16 192 Lories, Quinten           APT-SPIE-DOUTERLOIGNE A       z.t.
 17  38 de Rooij, Jesse           HRTC Hoorn                    z.t.
 18  65 Kloese, Justin            WSV Emmen ploeg B             z.t.
 19  74 Groot, Coen               DRC De Mol                    z.t.
 20 128 van Diest, Adne           Restore Cycling ploeg A       z.t.
 21  53 Dekker, David             Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 22 100 Volkers, Jorn             WV De Jonge Renner A          z.t.
 23 200 Cornu, Maxime             Rudyco-Janatrans CT B         z.t.
 24 151 Ellingsoe, Anders Peter   Jysk/Fynsk Denmark            z.t.
 25  79 de Jong, Timo             ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 26  66 Niezing, Stef             WSV Emmen ploeg B             z.t.
 27 177 Wittenberg, Wim           JVR De Batauwers              z.t.
 28 163 de Brouwer, Martijn       WT Waasland VZW A             z.t.
 29  28 Jager, Remon              WVV Meteoor Assen             z.t.
 30 174 Delaet, Robbe             Onder Ons Parike ploeg B      z.t.
 31  46 Frens, Koen               Hanzer/IJssels/Adelaar A      z.t.
 32 114 van der Horst, Dennis     WV Noordwesthoek              z.t.
 33 130 Pluto, Martin             Restore Cycling ploeg B       z.t.
 34  55 Bouwmans, Bryan           Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
 35  80 Oreel, Lars               ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 36 184 Mol, Wesley               Kon Balen BC ploeg A          z.t.
 37  95 van den Broek, Floris     WV Breda                      z.t.
 38 145 Smit, Chiel               WRV de Peddelaars             z.t.
 39 194 d'Heygere, Gil            APT-SPIE-DOUTERLOIGNE B       z.t.
 40 105 Daemen, Stijn             WV De Jonge Renner B          z.t.
 41 175 Arensman, Thymen          JVR De Batauwers              z.t.
 42 140 van den Dool, Jens        Trias-JvArckel-Pedaalr A      z.t.
 43 185 Blommen, Dennis           Kon Balen BC ploeg A          z.t.
 44  82 Tolhoek, Ezra             ZRTC Theo Middelkamp B        z.t.
 45  22 Sinschek, Nils            WCL Bergklimmers              z.t.
 46  77 Mook, Marco               WV Avanti                     z.t.
 47  78 Lagendijk, Jesse          WV Avanti                     z.t.
 48 129 Schelling, Ide            Restore Cycling ploeg A       z.t.
 49 195 Vestens, Basile           APT-SPIE-DOUTERLOIGNE B      1:53:29     0:12
 50 199 Baert, Siebren            Rudyco-Janatrans CT B        1:53:57     0:40
 51  44 Bok, Willem               WV Schijndel                  z.t.
 52 186 van Hove, Jordy           Kon Balen BC ploeg A          z.t.
 53  54 Keller, Jesper            Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 54  29 van der Tuuk, Danny       WVV Meteoor Assen             z.t.
 55  72 Sitters, Bart             RSC De Zuidwesthoek B         z.t.
 56 191 de Neve, Joerik           APT-SPIE-DOUTERLOIGNE A       z.t.
 57   7 De Kee, Glenn             Isorex CT                     z.t.
 58  33 Hoole, Daan               RWC Ahoy                      z.t.
 59  68 van Elzakker, Wout        RSC De Zuidwesthoek A         z.t.
 60 178 Bastiaen, Jonas           Zannata Lotto CT Menen A      z.t.
 61 131 Kootstra, Michael         Restore Cycling ploeg B       z.t.
 62 166 Brijs, Jasper             WT Waasland VZW B             z.t.
 63  61 van Deest, Martijn        WSV Emmen ploeg A             z.t.
 64  71 Kerkhofs, Bob             RSC De Zuidwesthoek B         z.t.
 65  27 Vrielink, Yannick         Achterhoek 2000              1:54:02     0:45
 66 201 van Houte, Gerben         Rudyco-Janatrans CT B         z.t.
 67 173 de Clercq, Jari           Onder Ons Parike ploeg B     1:54:14     0:57
 68  58 Mobach, Jarno             Willebrord Wil Vooruit C     1:55:24     2:07
 69 108 Janssen, Glenn            TWC Het Snelle Wiel          1:55:28     2:11
 70  88 van Benthem, Patrick      CRT Raalte / CC '75 A        1:55:35     2:18
 71  52 Ottevanger, Bas           Willebrord Wil Vooruit A     1:55:46     2:29
 72 153 Birkemose, Arne           Jysk/Fynsk Denmark           1:55:48     2:31
 73  10 Heiderscheid, Colin       UC Dippach - Luxemburg        z.t.
 74  43 Blummel, Robin            WV Schijndel                 1:57:01     3:44
 75 106 van Hout, Maarten         TWC Het Snelle Wiel          1:57:46     4:29
 76 162 Middelburg, Freek         Westland Wil Vooruit          z.t.
 77  45 Pijnappels, Gijs          WV Schijndel                  z.t.
 78 121 Manders, Tom              Buitenlust-Uden-Tempo A       z.t.
 79  17 Vester, Sebastian         WV Woonexpo Kapenga A         z.t.
 80  39 Konijn, Alexander         HRTC Hoorn                    z.t.
 81 182 Vercruysse, Bryan         Zannata Lotto CT Menen B      z.t.
 82  30 Been, Rob                 WVV Meteoor Assen             z.t.
 83 117 Linssen, Freek            TWC Pijnenburg               1:57:50     4:33
 84 104 Celi, Harm                WV De Jonge Renner B          z.t.
 85   9 Hesters, Jules            Isorex CT                     z.t.
 86 164 van de Voorde, Lennert    WT Waasland VZW A             z.t.
 87 118 Gruithuijzen, Paul        TML Dommelstreek              z.t.
 88  56 Broos, Alain              Willebrord Wil Vooruit B     1:59:03     5:46
 89  97 Zwaan, Tom                ASC Olympia /WTC Amstel      1:59:14     5:57
 90 161 van Koppen, Wessel        Westland Wil Vooruit         1:59:20     6:03
 91  63 Griemink, Niels           WSV Emmen ploeg A            1:59:22     6:05
 92 126 Driessen, Lars            Buitenlust-Uden-Tempo B       z.t.
 93 132 Zeestraten, Stef          Restore Cycling ploeg B       z.t.
 94   3 Eussen, Bjarne            Avia-Crabbé-Westhoek A        z.t.
 95  84 van Nieuwkerk, Sven       ZRTC Theo Middelkamp B        z.t.
 96  26 Brethouwer, Joel          Achterhoek 2000               z.t.
 97  11 Ries, Michel              UC Dippach - Luxemburg        z.t.
 98 112 Arendshorst, Jelmer       WV Noordwesthoek              z.t.
 99 134 Goene, Victor             WV Eemland ploeg A            z.t.
100 123 Meeuws, Martijn           Buitenlust-Uden-Tempo A       z.t.
101 165 Caethoven, Kenneth        WT Waasland VZW A             z.t.
102  59 Brouwers, Niek            Willebrord Wil Vooruit C      z.t.
103 197 van Hooste, Timon         Rudyco-Janatrans CT A         z.t.
104  69 Bruyninckx, Jonas         RSC De Zuidwesthoek A         z.t.
105 196 Decleyre, Jens            Rudyco-Janatrans CT A         z.t.
106 107 Penson, Tim               TWC Het Snelle Wiel           z.t.
107 171 van der Haegen, Jarne     Onder Ons Parike ploeg A      z.t.
108  57 Maas, Danny               Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
109 109 Ketting, Wouter           PRC Delta                     z.t.
110  64 Varweg, Christian         WSV Emmen ploeg B            1:59:28     6:11
111  86 de Jong, Aron Jacob       LWV de Friesche Leeuw         z.t.
112 138 Raven, Mike               WV Eemland ploeg B           2:01:15     7:58
113 119 Teulings, Teun            TML Dommelstreek              z.t.
114  34 Buyck, Thom               ZWC DTS                      2:01:19     8:02
115 176 Reuvers, Thom             JVR De Batauwers             2:01:21     8:04

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.636 km/u