7e Wim Hendriks Trofee

                        Uitslag Rit in lijn over 80,5 km

                  Sint Gilles Waas - Koewacht op 27 April 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  32 Welten, Bram              TWC Peijnenburg              1:55:54
  2 106 Charmig, Anthon           Team Jysk/Fynsk Denmark      1:55:55     0:01
  3 107 Honore, Mikkel            Team Jysk/Fynsk Denmark      1:55:58     0:04
  4   4 Detant, Yannick           District Noord-Holland        z.t.
  5  94 Castrique, Jonas          Zannata Lotto CT Menen A      z.t.
  6 171 Claeys, Simon             Koninklijke Balen BC A        z.t.
  7 172 Blancke, Vincent          Koninklijke Balen BC B        z.t.
  8 170 Nieuwpoort, Jelle         Koninklijke Balen BC A        z.t.
  9 136 de Boeck, Matthias        Young Cycling Team            z.t.
 10 135 van der Meer, Noah        Westland Wil Vooruit B        z.t.
 11  61 Olieslagers, Bob          District Zuid Oost A          z.t.
 12 166 Zandvliet, Janiek         wv Olympia Heerenveen B       z.t.
 13 104 Drent, Dylan              WCL Bergklimmers B            z.t.
 14  11 Hoole, Thomas             PRC Delta                     z.t.
 15 154 Pluto, Martin             RSC Pedaalrid / Spartaan      z.t.
 16 109 Wijfje, Tom               wv Avanti                     z.t.
 17 188 Inkelaar, Kevin           Avia Crabbé-Westhoek A        z.t.
 18  79 Eenkhoorn, Pascal         Enertherm - BKCP              z.t.
 19  62 Gulickx, Max              District Zuid Oost A         1:56:37     0:43
 20 176 de Clerq, Jari            Onder Ons Parike A            z.t.
 21 195 de Vries, Rick            wv Noordwesthoek              z.t.
 22 191 Vanacker, Bjarne          Avia Crabbé-Westhoek B        z.t.
 23  63 Renders, Marijn           District Zuid Oost A          z.t.
 24 182 Bouwmans, Dylan           RTC Buitenlust                z.t.
 25  58 Deelstra, Niek            WRV De Peddelaars B           z.t.
 26  46 Mettler, Lex              wv Schijndel                  z.t.
 27  48 den Otter, Luuk           wv Schijndel                  z.t.
 28 179 Ghyselinck, Bjorn         Onder Ons Parike B            z.t.
 29 114 Floren, Wesley            RSC De Zuidwesthoek A         z.t.
 30  18 Verbraak, Jerom           Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 31 178 Hulsmans, Vincent         Onder Ons Parike B            z.t.
 32  81 Museeuw, Stefano          Enertherm - BKCP              z.t.
 33  89 van der Lecq, Luc         wv Eemland A                  z.t.
 34 152 Timmers, Daan             wv Breda                     1:56:45     0:51
 35  64 van Bokhoven, Ramon       District Zuid Oost B          z.t.
 36 169 van der Poel, Tim         Koninklijke Balen BC A        z.t.
 37  82 Oost, Stijn               WSV Emmen                     z.t.
 38 125 van Steen, Michael        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 39 151 van Dessel, Djoerd        wv Breda                      z.t.
 40  15 van der Veekens, Mel      HSC Bataaf / wv Olympia       z.t.
 41  84 Niezing, Stef             WSV Emmen                     z.t.
 42 157 van Driel, Danilo         HRTC Volendam                 z.t.
 43  10 vanSintmaartensdijk,Daan  PRC Delta                     z.t.
 44 123 Stolk, Julian             Restore Cylcing Team          z.t.
 45   5 Buning, Mats              District Noord-Holland        z.t.
 46 163 Deems, Wouter             wv Olympia Heerenveen A       z.t.
 47  51 D'Hooghe, Thomas          Rudyco Ripa CT A              z.t.
 48 173 Jaecques, Simon           Koninklijke Balen BC B        z.t.
 49 138 van Elewyck, Nils         Young Cycling Team            z.t.
 50 142 Vervaeke, Aäron           wc De Molenspurters A         z.t.
 51  95 de Muinck, Bohdi          Zannata Lotto CT Menen A      z.t.
 52  93 de Vries, Wytze           wv Eemland B                  z.t.
 53   6 Appelman, Mike            District Noord-Holland        z.t.
 54  31 Bekkers, Ruben            TWC Peijnenburg               z.t.
 55  55 Wijkel, Tom               WRV De Peddelaars A           z.t.
 56 156 Schelling, Ide            RSC Pedaalrid / Spartaan     1:56:49     0:55
 57   8 de Brouwer, Martijn       District Zuid West            z.t.
 58  77 Raaymakers, Louis         TML Dommelstreek              z.t.
 59 139 van Noppen, Antonie       DRC De Mol                    z.t.
 60 155 van Nierop, Dion          RSC Pedaalrid / Spartaan     1:56:51     0:57
 61  87 Jansman, Emiel            CC'75 / CRT Raalte            z.t.
 62  34 ten Hove, Corné           IJssel/Adelaar/Hanze A       1:56:53     0:59
 63 100 Gorissen, Yves            WCL Bergklimmers A           1:57:00     1:06
 64  73 Voogt, Danny              ZWC DTS                       z.t.
 65   7 Leijs, Bjarne             District Zuid West           1:57:07     1:13
 66  59 Smit, Chiel               WRV De Peddelaars B           z.t.
 67  25 de Waal, Maurits          ZRTC Th. Middelkamp B         z.t.
 68 175 Tas, Robbert              Onder Ons Parike A            z.t.
 69  12 Ketting, Wouter           PRC Delta                     z.t.
 70 103 Hanckmann, Jesse          WCL Bergklimmers B            z.t.
 71 121 Kootstra, Michael         Restore Cylcing Team          z.t.
 72  97 Borra, Gilles             Zannata Lotto CT Menen B     1:57:15     1:21
 73 105 Schmeitz, Redon           WCL Bergklimmers B           1:57:16     1:22
 74 193 Mussche, Christian        wv Noordwesthoek              z.t.
 75  52 Moreels, Ruben            Rudyco Ripa CT B             1:57:37     1:43
 76  67 Baele, Glenn              Rijschool AH Velosport       1:57:45     1:51
 77  90 Mengoulas, Alex           wv Eemland A                 1:58:53     2:59
 78  88 Hockx, David              wv Eemland A                 1:59:52     3:58
 79 132 Ruijgrok, Thomas          Westland Wil Vooruit A       2:00:13     4:19
 80  40 Benedictus, Luc           LWV De Friese Leeuw           z.t.
 81 194 van der Horst, Dennis     wv Noordwesthoek             2:00:26     4:32
 82  96 Soetaert, Henrik          Zannata Lotto CT Menen A      z.t.
 83  98 Schatteman, Shane         Zannata Lotto CT Menen B     2:00:28     4:34
 84  44 Janssen, Glenn            TWC De Kempen                2:00:54     5:00
 85  17 Ketelaars, Xavier         Willebrord Wil Vooruit A     2:00:57     5:03
 86  36 Groeneveld, Ron           IJssel/Adelaar/Hanze A       2:00:58     5:04
 87 161 van Goor, Jeroen          WTC De Amstel                2:01:00     5:06
 88 184 Vandenberghe, Maxim       Lotto Olympia Tienen          z.t.
 89  14 Ruijmgaard, Yentl         HSC Bataaf / wv Olympia      2:01:03     5:09
 90  75 Kroeze, Thimo             ZWC DTS                       z.t.
 91  80 Bouckaert, Thierry        Enertherm - BKCP             2:01:05     5:11
 92  91 Kool, Thijs               wv Eemland B                 2:01:16     5:22
 93 190 Poldervaart, Mario        Avia Crabbé-Westhoek B        z.t.
 94  38 Bakker, Arjan             IJssel/Adelaar/Hanze B        z.t.
 95  21 Mobach, Jarno             Willebrord Wil Vooruit B     2:01:26     5:32
 96 128 Tulner, Rens              RC Jan van Arckel            2:03:10     7:16
 97  23 Zuidweg, Jarno            ZRTC Th. Middelkamp A        2:03:34     7:40
 98  20 Brouwers, Niek            Willebrord Wil Vooruit B     2:03:49     7:55
 99 145 Callens, Martijn          wc De Molenspurters B        2:03:55     8:01

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.674 km/u