1e Wim Hendriks Trofee NwlMeisjes/J-Vrw

                         Uitslag Rit in lijn over 54 km

                     Terneuzen - Koewacht op 28 April 2018

Categorie: M  Nieuweling Meisjes

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  30 van Rooijen, Sofie        Driel                        1:27:27
  2  12 Hengeveld, Daniek         Nootdorp                      z.t.
  3  17 Knaven, Senne             Strijbeek                     z.t.
  4  29 Rijnbeek, Maud            Limmen                        z.t.
  5  26 Nagtegaal, Fleur          Veenendaal                   1:31:25     3:58
  6  11 van Helvoirt, Lisa        ERP                           z.t.
  7  24 Molenaar, Laura           Oud Beijerland                z.t.
  8   1 Arens, Maureen            Kruiningen                    z.t.
  9  38 Uijen, Elise              Herpen                        z.t.
 10  28 van der Peet, Fleur       Den Haag                     1:32:52     5:25
 11  33 Spapen, Nina              Rijen                         z.t.
 12  21 Masure, Fien              Sint maria Lierde             z.t.
 13  32 Souren, Scarlett          Meerssen                      z.t.
 14  40 Verschuren, Iris          Streefkerk                    z.t.
 15  41 Wasmus, Marit             Den Hoorn                     z.t.
 16  44 Zwaan, Sophia             Bodegraven                    z.t.
 17  23 van der Molen, Yuli       Krommenie                     z.t.
 18  27 van den Nouweland, Bente  Rijen                         z.t.
 19  14 Janssen, Lieke            Panningen                     z.t.
 20  31 Soerewijn, Oriana         Velserbroek                  1:35:58     8:31
 21  10 van der Heijden, Jerney   Zevenhuizen                   z.t.
 22  43 van de Wetering, Carola   Nieuw Vennep                 1:36:35     9:08
 23  22 van der Meer, Lisa        's-Gravenzande                z.t.
 24  42 Welmers, Petra            Dronten                       z.t.
 25  37 Timmermans, Iris          Bingelrade                    z.t.
 26   7 Geurts, Mijntje           Luyksgestel                   z.t.
 27  19 Dhont, Kiona              Kaprijke                     1:36:40     9:13
 28  36 Tierolf, Sophie           Schellebelle                 1:36:48     9:21
 29  13 van der Hulst, Britt      Hazerswoude                  1:38:57    11:30

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.050 km/u