34e Wim Hendriks Trofee

                       Uitslag Rit in lijn over 165,2 km

                      Koewacht - Koewacht op 24 April 2016
                  Onderdeel van de KNWU Clubcompetitie mannen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   2 Eefting, Roy              De Jonge Renner              3:58:50
  2  24 van Dalen, Jason          Westland Wil Vooruit          z.t.
  3  51 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia                   z.t.
  4 157 Reynvoet, Niels           Tops Antiek CT - Atom 6       z.t.
  5  17 van Zijl, Dylan           Amstel-Olympia-DTS            z.t.
  6   9 Lindeman, Adrie           NWVG                          z.t.
  7  10 Rijpma, Coen              NWVG                          z.t.
  8  82 Nikkels, Melle            UWTC De Volharding            z.t.
  9  48 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 10 160 Goeman, Jonas             Tops Antiek CT - Atom 6       z.t.
 11  21 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 12  79 Kooistra, Marten          UWTC De Volharding           3:59:47     0:57
 13  39 Anthonise, Lieven         DRC de Mol                   3:59:50     1:00
 14 175 Diependaele, Timmy        WetterseDakw-Trawobo-VDM     3:59:52     1:02
 15 161 Destatsbader, Roy         Tops Antiek CT - Atom 6       z.t.
 16 103 van Leeuwen, Cor          Eerens Stormvgls Veendam     4:00:00     1:10
 17 162 Stockman, Michiel         Tops Antiek CT - Atom 6       z.t.
 18 158 Balcaen, Monolito         Tops Antiek CT - Atom 6      4:00:01     1:11
 19  63 Visser, Eit               Twente Salland Cyclingtm     4:00:03     1:13
 20 106 Neijmeijer, Allard        Eerens Stormvgls Veendam     4:00:07     1:17
 21  62 Kleiman, Wim              Twente Salland Cyclingtm      z.t.
 22  49 Groen, Dex                West-Frisia                   z.t.
 23   1 Bakker, Björn             De Jonge Renner               z.t.
 24   6 Kelderman, Martin         De Jonge Renner               z.t.
 25  40 Dilling, Hans             DRC de Mol                    z.t.
 26  12 Goeree, Rick              NWVG                          z.t.
 27  23 Deelen, Diederik          Westland Wil Vooruit          z.t.
 28   4 Dijkstra, Martijn         De Jonge Renner               z.t.
 29  33 Handgraaf, Sjors          SwABo                         z.t.
 30  54 Oostra, Folkert           West-Frisia                  4:00:11     1:21
 31   5 Judd, James               De Jonge Renner              4:00:17     1:27
 32  15 Bugter, Jasper            Amstel-Olympia-DTS           4:00:24     1:34
 33   3 Kooijman, Jaap            De Jonge Renner              4:00:51     2:01
 34  14 Wolffenbuttel, Nils       Amstel-Olympia-DTS           4:01:08     2:18
 35  73 Braam, Lehvi              Restore Cycling Team         4:01:27     2:37
 36  85 Celi, Abe                 TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 37  88 Kivits, Marc              TWC Het Snelle Wiel          4:01:30     2:40
 38 190 van de Mierop, Sam        SV Kontich                   4:01:34     2:44
 39  80 Essink, Leon              UWTC De Volharding           4:01:42     2:52
 40 176 van Boven, Frederik       WetterseDakw-Trawobo-VDM      z.t.
 41  27 Kweldam, Nick             Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 42  59 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 43  20 van Kleef, Coen           Westland Wil Vooruit          z.t.
 44  45 Keus, Robbert             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 45 119 Langereis, Daniël         WTOS-Ahoy-Spartaan-SpW        z.t.
 46 105 Biesheuvel, Stefan        Eerens Stormvgls Veendam      z.t.
 47 163 Dekkers, Hans             Arrow Cycling Team            z.t.
 48 186 Cop, Jurgen               DCR Cycling Team              z.t.
 49 185 Verbeke, Stijn            DCR Cycling Team              z.t.
 50  26 Schreurs, Mark            Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 51  34 Lenting, Etienne          SwABo                         z.t.
 52  81 Olieman, Mark             UWTC De Volharding            z.t.
 53  29 de Jong, Robert           Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 54  52 Broekaart, Sven           West-Frisia                  4:01:49     2:59
 55  97 de Reus, Frank            GRC Jan van Arckel           4:01:55     3:05
 56   7 Hekman, Gary              NWVG                          z.t.
 57   8 Mensink, Rick             NWVG                         4:05:07     6:17
 58 110 van den Berg, Daan        ARTV de Adelaar               z.t.
 59 171 Sutton, Joseph            Team Bottechia UK            4:05:15     6:25
 60 164 de Bruyn, Jimmy           Arrow Cycling Team            z.t.
 61  35 Boele, Bastijn            SwABo                         z.t.
 62 120 de Vreede, Tom            WTOS-Ahoy-Spartaan-SpW        z.t.
 63 146 Sydlik, Robert            Hoppenbrouwers-Breda          z.t.
 64  11 Potze, Niels              NWVG                          z.t.
 65  57 Stroosnijder, Michel      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 66  69 Jorritsma, Jorjan         WV de IJsselstreek            z.t.
 67 121 van Hees, Menno           WV Eemland                    z.t.
 68  77 Martens, Thom             Restore Cycling Team          z.t.
 69 108 Dargatz, Christoph        Eerens Stormvgls Veendam      z.t.
 70 183 Peirsman, Davy            DCR Cycling Team              z.t.
 71 180 Temmerman, Jasper         WetterseDakw-Trawobo-VDM      z.t.
 72  19 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit         4:05:20     6:30
 73  47 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit       4:05:21     6:31
 74  76 Roling, Jerry             Restore Cycling Team         4:05:25     6:35
 75  31 Dofferhoff, Roy           SwABo                        4:05:41     6:51
 76  92 Aandewiel, Pascal         WV de Kannibaal              4:05:56     7:06
 77  89 Esselaar, Remco           TWC Het Snelle Wiel          4:06:31     7:41

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.502 km/u