home    

 

37e Wim Hendriks Trofee

                        Uitslag Rit in lijn over 172 km
 
                      Koewacht - Koewacht op 28 April 2019
 
Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil
 
  1 146 Peters, Arne              Merida Adelaar CT            3:53:24
  2  44 Bouwmans, Bryan           Team Jumbo - Visma - DJR     3:53:27     0:03
  3  78 van Dijke, Tim            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  4  48 Wittenberg, Wim           Team Jumbo - Visma - DJR     3:53:28     0:04
  5  57 de Kleijn, Arvid          Metec - TKH Cyclingteam       z.t.
  6  37 Bakker, Björn             John Deere CyclTeam NWVG      z.t.
  7  81 Pauwels, Tijl             Nano Development Team         z.t.
  8 134 Oreel, Lars               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  9 159 Verhofstadt, Thibau       GM Recycling team             z.t.
 10  91 Baak, Jord                VolkerWessels-Merckx CT       z.t.
 11  13 van den Berg, Carlo       HSK Trias                     z.t.
 12  61 Luijk, André              Smart Dry WV Eemland          z.t.
 13  68 Lowik, Robin              Allinq-Krush-IJsselstr        z.t.
 14  82 van Hauwermeiren,Michiel  Nano Development Team         z.t.
 15 109 Talen, Jordi              Volharding-Artivelo-Dift      z.t.
 16 112 Haest, Jasper             Volharding-Artivelo-Dift      z.t.
 17  99 Schreurs, Mark            Sensa - Kanjers voor Kan      z.t.
 18   1 Verhulst, Pauwel          SV Kontich                    z.t.
 19  67 Schouten, Jasper          Allinq-Krush-IJsselstr        z.t.
 20  14 Verhaegen, Jens           HSK Trias                     z.t.
 21   5 Gabriels, Senne           SV Kontich                    z.t.
 22 158 Claeys, Robbe             GM Recycling team             z.t.
 23  92 van Ekeren, Niels         VolkerWessels-Merckx CT       z.t.
 24  93 Schulten, Chiel           VolkerWessels-Merckx CT       z.t.
 25  47 Lindenburg, Jim           Team Jumbo - Visma - DJR      z.t.
 26 162 van der Haeghen, Ruben    GM Recycling team             z.t.
 27 113 Nikkels, Melle            Volharding-Artivelo-Dift      z.t.
 28 137 Sitters, Bas              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 29 114 Switters, Daan            Volharding-Artivelo-Dift      z.t.
 30  76 van Dijke, Mick           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 31 102 Plender, Jasper           Sensa - Kanjers voor Kan     3:53:34     0:10
 32 138 Batt, Ethan               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 33   4 van den Branden, Viktor   SV Kontich                    z.t.
 34   8 Bosman, Aron              SwABo Cyclingteam             z.t.
 35  80 Cappan, Lennert           Nano Development Team        3:53:37     0:13
 36  40 Veen, Karsten             John Deere CyclTeam NWVG     3:53:38     0:14
 37  51 van Nyen, Hans            Heist Cycling Tem             z.t.
 38  28 Leus, Jelle               Mysenlan Baboco Douterlo      z.t.
 39 127 Nelck, Bram               Westland Wil Vooruit         3:53:43     0:19
 40 105 van Esch, Jarno           WV Schijndel                  z.t.
 41 121 Bovenhuis, Robert         Vlasman Cycling Team          z.t.
 42 133 van Luijk, Sven           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 43 116 Langereis, Daniël         WASp                          z.t.
 44  10 van der Zaal, Dennis      SwABo Cyclingteam            3:53:49     0:25
 45 154 van Zandbeek, Ronan       Invicta-Destil Parkhotel     3:53:53     0:29
 46  97 te Stroet, Rens           Sensa - Kanjers voor Kan     3:53:56     0:32
 47 122 van der Burg, Joost       Vlasman Cycling Team          z.t.
 48  70 Oldenkamp, Gerben         Allinq-Krush-IJsselstr       3:53:57     0:33
 49 111 Gmelich Meijling, Jarno   Volharding-Artivelo-Dift      z.t.
 50  72 Bierkens, Tim             Allinq-Krush-IJsselstr        z.t.
 51 145 Cesar, Carlo              Merida Adelaar CT            3:54:01     0:37
 52  60 Bouwmans, Dylan           Metec - TKH Cyclingteam      3:54:04     0:40
 53 153 Gevers, Robbie            Invicta-Destil Parkhotel      z.t.
 54  12 Snel, Tijmen              SwABo Cyclingteam             z.t.
 55  77 de Nijs, Maarten          ZRTC Theo Middelkamp         3:54:07     0:43
 56  66 Gonzalez Lugo, Alejandro  Smart Dry WV Eemland         3:54:14     0:50
 57 157 Slock, Liam               GM Recycling team            3:54:16     0:52
 58  29 van der Merwe,Juan-Pierr  Mysenlan Baboco Douterlo      z.t.
 59  20 Windels, Damion           Topsantiek glascentra HC     3:54:32     1:08
 60  32 Seelen, Jurgen            Dutch Food Valley Cyclin      z.t.
 61 107 Stam, Maikel              WV Schijndel                  z.t.
 62  35 Luke, Daniel              Dutch Food Valley Cyclin      z.t.
 63 148 van het Loo, Wilbert      Merida Adelaar CT             z.t.
 64  69 Vierhout, Maarten         Allinq-Krush-IJsselstr        z.t.
 65  62 Ruchtie, Wouter           Smart Dry WV Eemland          z.t.
 66  24 Vandevelde, Ruben         Topsantiek glascentra HC      z.t.
 67 110 Dorenbos, Yanne           Volharding-Artivelo-Dift      z.t.
 68  56 Bax, Sjoerd               Metec - TKH Cyclingteam       z.t.
 69  33 Jansen, Jasper            Dutch Food Valley Cyclin      z.t.
 70   9 Handgraaf, Sjors          SwABo Cyclingteam             z.t.
 71  15 Engele, Rienk             HSK Trias                     z.t.
 72  52 Versteven, Stijn          Heist Cycling Tem            3:54:41     1:17
 73 147 Willemsen, Maikel         Merida Adelaar CT             z.t.
 74  21 van Cauwenberghe,Christo  Topsantiek glascentra HC     3:54:44     1:20
 75  58 Krul, Stef                Metec - TKH Cyclingteam       z.t.
 76  38 Lindeman, Adrie           John Deere CyclTeam NWVG     3:54:47     1:23
 77  59 de Lange, Thijs           Metec - TKH Cyclingteam      3:54:54     1:30
 78  25 Birkemose, Arne           Mysenlan Baboco Douterlo     3:54:56     1:32
 79  27 Lambert, Connor           Mysenlan Baboco Douterlo      z.t.
 80  74 de Bruyn, Jimmy           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 81  98 Tellegen, Sven            Sensa - Kanjers voor Kan      z.t.
 82  11 Onderwater, Coen          SwABo Cyclingteam            3:55:03     1:39
 83 104 Teulings, Teun            WV Schijndel                 3:55:12     1:48
 84  73 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp         3:55:15     1:51
 85  75 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 86  95 Kroonen, Max              VolkerWessels-Merckx CT      3:55:16     1:52
 87 156 Artz, Bart                Invicta-Destil Parkhotel     3:55:18     1:54
 88   3 Rombouts, Bram            SV Kontich                   3:55:22     1:58
 89 129 van der Wal, Luuk         Westland Wil Vooruit          z.t.
 90  83 Vanderaerden, Massimo     Nano Development Team         z.t.
 91  30 Verheijen, Geert          Mysenlan Baboco Douterlo      z.t.
 92  18 van der Vorst, Frenky     HSK Trias                     z.t.
 93 101 Lubbers, Maarten          Sensa - Kanjers voor Kan      z.t.
 94 152 Barendregt, Thijs         Invicta-Destil Parkhotel      z.t.
 95 149 van Manen, Joey           Merida Adelaar CT             z.t.
 96 151 Nieuwkoop, Bas            Invicta-Destil Parkhotel      z.t.
 97  41 Rijpma, Coen              John Deere CyclTeam NWVG      z.t.
 98  64 Haaksman, Max             Smart Dry WV Eemland          z.t.
 99  55 van Bakel, Robbie         Metec - TKH Cyclingteam      3:55:29     2:05
100 120 Havermans, Youp           WASp                         3:55:36     2:12
101 141 Reuvers, Kevin            WV Breda                      z.t.
102  26 Declercq, Mathias         Mysenlan Baboco Douterlo     3:55:55     2:31
103  39 de Rijk, Dorus            John Deere CyclTeam NWVG     3:57:15     3:51
104  23 van Oost, Kim             Topsantiek glascentra HC      z.t.
105 125 Stroetinga, Wim           Vlasman Cycling Team         3:57:26     4:02
106 123 Kooijman, Jaap            Vlasman Cycling Team          z.t.
107 100 Huntink, Jentje           Sensa - Kanjers voor Kan     3:57:39     4:15
108  50 Verheyden, Robin          Heist Cycling Tem            3:58:41     5:17
109  96 de Jong, Timo             VolkerWessels-Merckx CT      3:59:08     5:44
110 150 Wallinga, Olav            Merida Adelaar CT            4:01:07     7:43
111  94 van der Meer, Nick        VolkerWessels-Merckx CT      4:01:09     7:45
112 140 Koemans, Daaf             WV Breda                      z.t.
 
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.216 km/u

 

                        Ploegen klassering

 

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

 

  1  Team Jumbo - Visma - DJR     8     11:40:23  

  2  GM Recycling team           27     11:40:24        0:01

  3  VolkerWessels-Merckx CT     16     11:40:24        0:01

  4  Volharding-Artivelo-Dift    19     11:40:24        0:01

  5  Willebrord Wil Vooruit      23     11:40:30        0:07

  6  SV Kontich                   1     11:40:30        0:07

  7  Nano Development Team       14     11:40:33        0:10

  8  Allinq-Krush-IJsselstr      12     11:40:53        0:30

  9  Sensa - Kanjers voor Kan    17     11:40:58        0:35

 10  ZRTC Theo Middelkamp        13     11:41:02        0:39

 11  SwABo Cyclingteam            2     11:41:27        1:04

 12  HSK Trias                    3     11:41:28        1:05

 13  John Deere CyclTeam NWVG     7     11:41:53        1:30

 14  Merida Adelaar CT           25     11:41:57        1:34

 15  Metec - TKH Cyclingteam     10     11:42:04        1:41

 16  Smart Dry WV Eemland        11     11:42:14        1:51

 17  Mysenlan Baboco Douterlo     5     11:42:50        2:27

 18  Invicta-Destil Parkhotel    26     11:43:15        2:52

 19  WV Schijndel                18     11:43:27        3:04

 20  Dutch Food Valley Cyclin     6     11:43:36        3:13

 21  Topsantiek glascentra HC     4     11:43:48        3:25

 22  Vlasman Cycling Team        21     11:45:05        4:42

 23  Heist Cycling Tem            9     11:47:00        6:37

 

                 De Kraker, Axel  Kasseienklassement punten

 

 

Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- --4-- --5-- --6-- --7-- --8-- --9-- Totaal

 

  1   55 van Bakel, Robbie                                    3     3     3     3           12

  2  157 Slock, Liam                                          2     1     2     2     3     10

  3   58 Krul, Stef                   3           1     2                                    6

  4   95 Kroonen, Max                                               2           1     2      5

  5  123 Kooijman, Jaap                     1                 1           1           1      4

  6   91 Baak, Jord                                     3                                    3

  7   57 de Kleijn, Arvid             1           2                                          3

  8  122 van der Burg, Joost                2                                                2

  9   59 de Lange, Thijs              2                                                      2

 10   51 van Nyen, Hans                                 1                                    1

 

 



 

     
 

          

 

   terug       home
           Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

 

 

      Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt