home    

        Uitslag 10e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen          Uitslag Jeugdcategorieën

 


 
                  

                                       34e Wim Hendriks Trofee  

                      Uitslag Rit in lijn over 165,2 km

                      Koewacht - Koewacht op 24 April 2016

                  Onderdeel van de KNWU Clubcompetitie mannen

 

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

 

  1   2 Eefting, Roy              De Jonge Renner              3:58:50

  2  24 van Dalen, Jason          Westland Wil Vooruit          z.t.

  3  51 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia                   z.t.

  4 157 Reynvoet, Niels           Tops Antiek CT - Atom 6       z.t.

  5  17 van Zijl, Dylan           Amstel-Olympia-DTS            z.t.

  6   9 Lindeman, Adrie           NWVG                          z.t.

  7  10 Rijpma, Coen              NWVG                          z.t.

  8  82 Nikkels, Melle            UWTC De Volharding            z.t.

  9  48 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit        z.t.

 10 160 Goeman, Jonas             Tops Antiek CT - Atom 6       z.t.

 11  21 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.

 12  79 Kooistra, Marten          UWTC De Volharding           3:59:47     0:57

 13  39 Anthonise, Lieven         DRC de Mol                   3:59:50     1:00

 14 175 Diependaele, Timmy        WetterseDakw-Trawobo-VDM     3:59:52     1:02

 15 161 Destatsbader, Roy         Tops Antiek CT - Atom 6       z.t.

 16 103 van Leeuwen, Cor          Eerens Stormvgls Veendam     4:00:00     1:10

 17 162 Stockman, Michiel         Tops Antiek CT - Atom 6       z.t.

 18 158 Balcaen, Monolito         Tops Antiek CT - Atom 6      4:00:01     1:11

 19  63 Visser, Eit               Twente Salland Cyclingtm     4:00:03     1:13

 20 106 Neijmeijer, Allard        Eerens Stormvgls Veendam     4:00:07     1:17

 21  62 Kleiman, Wim              Twente Salland Cyclingtm      z.t.

 22  49 Groen, Dex                West-Frisia                   z.t.

 23   1 Bakker, Björn             De Jonge Renner               z.t.

 24   6 Kelderman, Martin         De Jonge Renner               z.t.

 25  40 Dilling, Hans             DRC de Mol                    z.t.

 26  12 Goeree, Rick              NWVG                          z.t.

 27  23 Deelen, Diederik          Westland Wil Vooruit          z.t.

 28   4 Dijkstra, Martijn         De Jonge Renner               z.t.

 29  33 Handgraaf, Sjors          SwABo                         z.t.

 30  54 Oostra, Folkert           West-Frisia                  4:00:11     1:21

 31   5 Judd, James               De Jonge Renner              4:00:17     1:27

 32  15 Bugter, Jasper            Amstel-Olympia-DTS           4:00:24     1:34

 33   3 Kooijman, Jaap            De Jonge Renner              4:00:51     2:01

 34  14 Wolffenbuttel, Nils       Amstel-Olympia-DTS           4:01:08     2:18

 35  73 Braam, Lehvi              Restore Cycling Team         4:01:27     2:37

 36  85 Celi, Abe                 TWC Het Snelle Wiel           z.t.

 37  88 Kivits, Marc              TWC Het Snelle Wiel          4:01:30     2:40

 38 190 van de Mierop, Sam        SV Kontich                   4:01:34     2:44

 39  80 Essink, Leon              UWTC De Volharding           4:01:42     2:52

 40 176 van Boven, Frederik       WetterseDakw-Trawobo-VDM      z.t.

 41  27 Kweldam, Nick             Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.

 42  59 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.

 43  20 van Kleef, Coen           Westland Wil Vooruit          z.t.

 44  45 Keus, Robbert             Willebrord Wil Vooruit        z.t.

 45 119 Langereis, Daniël         WTOS-Ahoy-Spartaan-SpW        z.t.

 46 105 Biesheuvel, Stefan        Eerens Stormvgls Veendam      z.t.

 47 163 Dekkers, Hans             Arrow Cycling Team            z.t.

 48 186 Cop, Jurgen               DCR Cycling Team              z.t.

 49 185 Verbeke, Stijn            DCR Cycling Team              z.t.

 50  26 Schreurs, Mark            Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.

 51  34 Lenting, Etienne          SwABo                         z.t.

 52  81 Olieman, Mark             UWTC De Volharding            z.t.

 53  29 de Jong, Robert           Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.

 54  52 Broekaart, Sven           West-Frisia                  4:01:49     2:59

 55  97 de Reus, Frank            GRC Jan van Arckel           4:01:55     3:05

 56   7 Hekman, Gary              NWVG                          z.t.

 57   8 Mensink, Rick             NWVG                         4:05:07     6:17

 58 110 van den Berg, Daan        ARTV de Adelaar               z.t.

 59 171 Sutton, Joseph            Team Bottechia UK            4:05:15     6:25

 60 164 de Bruyn, Jimmy           Arrow Cycling Team            z.t.

 61  35 Boele, Bastijn            SwABo                         z.t.

 62 120 de Vreede, Tom            WTOS-Ahoy-Spartaan-SpW        z.t.

 63 146 Sydlik, Robert            Hoppenbrouwers-Breda          z.t.

 64  11 Potze, Niels              NWVG                          z.t.

 65  57 Stroosnijder, Michel      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.

 66  69 Jorritsma, Jorjan         WV de IJsselstreek            z.t.

 67 121 van Hees, Menno           WV Eemland                    z.t.

 68  77 Martens, Thom             Restore Cycling Team          z.t.

 69 108 Dargatz, Christoph        Eerens Stormvgls Veendam      z.t.

 70 183 Peirsman, Davy            DCR Cycling Team              z.t.

 71 180 Temmerman, Jasper         WetterseDakw-Trawobo-VDM      z.t.

 72  19 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit         4:05:20     6:30

 73  47 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit       4:05:21     6:31

 74  76 Roling, Jerry             Restore Cycling Team         4:05:25     6:35

 75  31 Dofferhoff, Roy           SwABo                        4:05:41     6:51

 76  92 Aandewiel, Pascal         WV de Kannibaal              4:05:56     7:06

 77  89 Esselaar, Remco           TWC Het Snelle Wiel          4:06:31     7:41

 

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.502 km/u

 

           Kasseienklassement punten

 

 

Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- --4-- --5-- --6-- --7-- --8-- --9-- Totaal

 

  1   10 Rijpma, Coen                             3     3     3           3                 12

  2   21 Wubben, Bob                  1                                         3     3      7

  3    5 Judd, James                                                      2           2      4

  4   79 Kooistra, Marten                         2                             1            3

  5   33 Handgraaf, Sjors                                           3                        3

  6   24 van Dalen, Jason                   1                       2                        3

  7    9 Lindeman, Adrie                                                        2            2

  8   14 Wolffenbuttel, Nils                                  2                              2

  9  158 Balcaen, Monolito                              2                                    2

 10  110 van den Berg, Daan                 2                                                2

 11    7 Hekman, Gary                 2                                                      2

 12   48 van de Klundert, Koen                                                        1      1

 13   82 Nikkels, Melle                                                   1                  1

 14    2 Eefting, Roy                                               1                        1

 15    4 Dijkstra, Martijn                                    1                              1

 16   54 Oostra, Folkert                                1                                    1

 17   12 Goeree, Rick                             1                                          1

 

     

           Ploegen klassering

 

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

 

  1  Tops Antiek CT - Atom 6     27     11:57:32  

  2  NWVG                         2     11:57:47        0:15

  3  Westland Wil Vooruit         4     11:57:47        0:15

  4  De Jonge Renner              1     11:59:04        1:32

  5  West-Frisia                  9     11:59:08        1:36

  6  UWTC De Volharding          14     12:00:19        2:47

  7  Amstel-Olympia-DTS           3     12:00:22        2:50

  8  Eerens Stormvgls Veendam    18     12:01:49        4:17

  9  Sensa Kanjers v Kanjers      5     12:05:06        7:34

 10  Willebrord Wil Vooruit       8     12:05:53        8:21

 11  WetterseDakw-Trawobo-VDM    30     12:06:49        9:17

 12  SwABo                        6     12:07:04        9:32

 13  DCR Cycling Team            31     12:08:39       11:07

 14  TWC Het Snelle Wiel         15     12:09:28       11:56

 15  Restore Cycling Team        13     12:12:07       14:35

 

 

    Stand Individueel punten klassement na de 2e wedstrijd

 

Kls Land UCInr   Deelnemer   Wedstrijd->   -1-  -2- Totaal

 

  1 NED19890904  Eefting, Roy               80  100   180

  2 NED19940702 ~van Dalen, Jason          100   80   180

  3 NED19930319  Kleiman, Wim               70   18    88

  4 NED19880723  Mol, Robbert-Jan           14   70    84

  5 NED19851021  Lindeman, Adrie            30   50    80

  6 NED19941206 ~van Zijl, Dylan            16   60    76

  7 NED19911006  Rijpma, Coen               24   40    64

  8 NED19951016 ~van Broekhoven, Rob        60         60

  9 NED19930424  Kooijman, Jaap             50    4    54

 10 NED19800716  van Leeuwen, Cor           20   24    44

 11 NED19900808  Groen, Dex                 28   16    44

 12 NED19870611  Asjes, Jelmer              40         40

 13 NED19890621  Nikkels, Melle                  36    36

 14 NED19900731  Anthonise, Lieven          10   26    36

 15 NED19880821  Kweldam, Nick              36         36

 16 NED19870215  Kelderman, Martin          22   13    35

 17 NED19950918 ~van de Klundert, Koen           32    32

 18 NED19930404  van der Wal, Luuk          32         32

 19 NED19931112  Wubben, Bob                     30    30

 20 NED19971018 ~Kooistra, Marten                28    28

 21 NED19940624 ~Keus, Robbert              26         26

 22 NED19961218 ~Visser, Eit                     22    22

 23 NED19890615  Neijmeijer, Allard              20    20

 24 NED19951116 ~van der Kooij, Bas         18         18

 25 NED19930718  Dijkstra, Martijn           6    9    15

 26 NED19930711  Bakker, Björn                   14    14

 27 NED19941116 ~Bankras, Stijn             13         13

 28 NED19920726  Dilling, Hans                   12    12

 29 NED19830428  Aandewiel, Pascal          12         12

 30 NED19950117 ~Goeree, Rick                    11    11

 31 NED19920627  Wennekes, Robin            11         11

 32 NED19920409  Deelen, Diederik                10    10

 33 NED19900705  de Haan, Paul               9          9

 34 NED19910131  Handgraaf, Sjors                 8     8

 35 NED19951110 ~Overste, Matthew            8          8

 36 NED19890928  Oostra, Folkert                  7     7

 37 NED19911016  Hofman, Arjan               7          7

 38 NZL19940908 ~Judd, James                      6     6

 39 NED19950430 ~Bugter, Jasper                   5     5

 40 NED19891219  Schreurs, Mark              5          5

 41 NED19971001 ~Wijkel, Tom                 4          4

 42 NED19960526 ~Wolffenbuttel, Nils              3     3

 43 NED19911121  Veling, Martijn             3          3

 44 NED19950330 ~Braam, Lehvi                     2     2

 45 NED19940814 ~Mensink, Rick               2          2

 46 NED19961013 ~Celi, Abe                        1     1

 47 NED19911111  de Groot, Daan              1          1

 

Wedstrijden:

 

 1 = Grote Omloop van de Veenkolonien

 2 = 34e Wim Hendriks Trofee

 

     

 

Kls Land UCInr   Deelnemer   Wedstrijd->   -1-  -2- Totaal

 

  1 NED19940702  van Dalen, Jason          100   80   180

  2 NED19941206  van Zijl, Dylan            16   60    76

  3 NED19951016  van Broekhoven, Rob        60         60

  4 NED19950918  van de Klundert, Koen           32    32

  5 NED19971018  Kooistra, Marten                28    28

  6 NED19940624  Keus, Robbert              26         26

  7 NED19961218  Visser, Eit                     22    22

  8 NED19951116  van der Kooij, Bas         18         18

  9 NED19941116  Bankras, Stijn             13         13

 10 NED19950117  Goeree, Rick                    11    11

 11 NED19951110  Overste, Matthew            8          8

 12 NZL19940908  Judd, James                      6     6

 13 NED19950430  Bugter, Jasper                   5     5

 14 NED19971001  Wijkel, Tom                 4          4

 15 NED19960526  Wolffenbuttel, Nils              3     3

 16 NED19950330  Braam, Lehvi                     2     2

 17 NED19940814  Mensink, Rick               2          2

 18 NED19961013  Celi, Abe                        1     1

 

Wedstrijden:

 

 1 = Grote Omloop van de Veenkolonien

 2 = 34e Wim Hendriks Trofee

 
      Stand Punten per ploeg na de 2e wedstrijd

 

Kls  Ploeg                                           Wedstrijd->    -1-  -2- Totaal

 

  1  NWVG                                               NWVG         16   20    36

  2  Westland Wil Vooruit                               WESTLAND     18   18    36

  3  De Jonge Renner                                    DJR          20   16    36

  4  West-Frisia                                        W-FRISIA     10   14    24

  5  WTC de Amstel - ASV Olympia - ZWC D.T.S. (WPGA)    AMOLYDTS     14   10    24

  6  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cycling Team            KANVKAN      12    8    20

  7  UWTC De Volharding                                 VOLHARD       6   12    18

  8  Eerens Stormvogels Veendam                         EERENSSV      9    9    18

  9  Willebrord Wil Vooruit                             WILLEBWV      3    7    10

 10  TWC Het Snelle Wiel                                SNELWIEL      5    5    10

 11  DRC de Mol                                         DEMOL         7    3    10

 12  WV Noord-Holland - Monkey Town                     NHOLMONK      8          8

 13  Swift - Avanti - Bollenstreek                      SWABO              6     6

 14  ZRTC Theo Middelkamp                               MIDDELK       4    1     5

 15  Restore Cycling Team                               RESTORE            4     4

 16  Twente Salland Cyclingteam                         TWESALCT      2    2     4

 17  GRC Jan van Arckel                                 JVARCKEL      1          1

 18  WV de IJsselstreek                                 IJSSELST                 0

 18  WV de Kannibaal                                    WVKANNIB                 0

 18  ARTV de Adelaar                                    ADELAAR                  0

 18  WTOS - Ahoy - De Spartaan - Specialized Workforce  WTOSASWF                 0

 18  WV Eemland                                         EEMLAND                  0

 18  WRV de Peddelaars                                  PEDLAARS                 0

 18  WLC Bergklimmers                                   BERGKLIM                 0

 18  Tempo Hoppenbrouwers - WV Breda                    HOP-BRED                 0

 

Wedstrijden:

 

 1 = Grote Omloop van de Veenkolonien

 2 = 34e Wim Hendriks Trofee

 

   terug   home
           Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

 

 

      Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt