home    

        Uitslag 8e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen          Uitslag Jeugdcategorieën

                          32e Wim Hendriks Trofee

                                             
 Uitslag Omloop over 168 km Koewacht clubbcompetitie regio Zuid op 27 April 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 169 Dekkers, Hans             Arrow Cycling Team           3:52:06
  2 151 Vangheluwe, Robbe         Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
  3 175 Vandermast, Kevin         Royal Antwerp Bicycle Tm      z.t.
  4  64 Schoonbroodt, Bob         TWC Maaslandster              z.t.
  5  35 Stroosnijder, Michel      DRC De Mol                   3:52:09     0:03
  6 155 de Vriese, Stijn          Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
  7  27 Schoth, Guus              UWTC Volharding               z.t.
  8 171 de Bruyn, Jimmy           Arrow Cycling Team           3:52:16     0:10
  9  29 Stöpler, Nick             UWTC Volharding              3:52:18     0:12
 10  85 van Diemen, Jurgen        Swift&Avanti&Bollestreek     3:52:20     0:14
 11 128 de Fauw, Ken              SV Kontich                    z.t.
 12  62 Tijdink, Rob              TWC Maaslandster              z.t.
 13 154 Poelman, Laurens          Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
 14   2 Bosters, Jurriën          WV De Jonge Renner            z.t.
 15   1 Meijers, Daan             WV De Jonge Renner            z.t.
 16 106 Snijder, Kevin            NWV Groningen                 z.t.
 17 126 Smits, Florian            ARC Ulysses                   z.t.
 18 177 de Bruijn, Janno          Royal Antwerp Bicycle Tm      z.t.
 19  47 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 20  60 Mulder, Dimitri           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 21 108 van Leeuwen, Cor          NWV Groningen                 z.t.
 22  32 Kramer, Erik              DRC De Mol                    z.t.
 23  93 Gevers, Robbie            Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 24  23 van Zanten, Jeroen        GRC Jan van Arckel            z.t.
 25 103 van de Kant, Jorrit       NWV Groningen                 z.t.
 26 129 Verhulst, Pauwel          SV Kontich                    z.t.
 27 157 Heilig, Bas               Amstel Olympia Bataaf         z.t.
 28   5 Eefting, Roy              WV De Jonge Renner           3:53:04     0:58
 29 159 Looij, Dennis             Amstel Olympia Bataaf         z.t.
 30  28 Schmidt, Yondi            UWTC Volharding               z.t.
 31  13 Bakker, Stephan           Restore Cycling               z.t.
 32  48 Koop, Jos                 Westland Wil Vooruit          z.t.
 33   3 Roobol, Arie Teun         WV De Jonge Renner            z.t.
 34  65 Sanders, Boy              TWC Maaslandster              z.t.
 35 152 Destatsbader, Roy         Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
 36  25 Vegter, Jeroen            UWTC Volharding               z.t.
 37  41 Kleinloog, Tim            TWC Het snelle wiel           z.t.
 38  14 Rodenburg, Tim            Restore Cycling               z.t.
 39  83 Stijns, Wayne             Bergklimmer&MidLimburg        z.t.
 40 133 Stuyck, Dieter            Cécémel Cycling Team          z.t.
 41  56 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 42  17 Braam, Lehvi              Restore Cycling               z.t.
 43   4 van Aert, Jan             WV De Jonge Renner            z.t.
 44 138 Coppens, Carrera          Cécémel Cycling Team          z.t.
 45  33 de Leeuw, David           DRC De Mol                    z.t.
 46  44 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
 47  43 Kremer, Aron              Westland Wil Vooruit          z.t.
 48  15 Gieskens, Nicky           Restore Cycling               z.t.
 49  36 Wijnstra, Jacob           DRC De Mol                    z.t.
 50  31 Buijk, Bart               DRC De Mol                    z.t.
 51 161 Bos, Patrick              Amstel Olympia Bataaf         z.t.
 52 109 van den Esschert, Daan    Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 53  58 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 54 179 Raeymaekers, Mattias      Royal Antwerp Bicycle Tm      z.t.
 55 160 Kuiper, Bouke             Amstel Olympia Bataaf         z.t.
 56  88 Buskermolen, Jordy        Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 57 178 Dockx, Kristof            Royal Antwerp Bicycle Tm      z.t.
 58  12 Hofland, Fausto           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 59 125 Hartog, Thomas            ARC Ulysses                   z.t.
 60  59 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 61 111 Houwers, Xaf              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 62 107 Meewisse, John            NWV Groningen                 z.t.
 63  96 Heijnen, Hugo             Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 64  49 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior                z.t.
 65  91 van Oirschot, Pieter      Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 66  89 Handgraaf, Sjors          Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 67   9 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 68  46 Meijer, Erwin             Westland Wil Vooruit          z.t.
 69 118 Hofman, Arjan             WV IJsselstreek               z.t.
 70   7 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 71 156 Vandaele, Philip          Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
 72  11 Meesters, Jelle           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 73 170 Raadtgever, Dennis        Arrow Cycling Team            z.t.
 74  67 Koemans, Daaf             WV Breda                      z.t.
 75 120 Essers, Jan               WV IJsselstreek               z.t.
 76  99 van Leuken, Dirk          Tempo Bruns&Cicli Basso       z.t.
 77  94 van Bakel, Robbie         Dommelstreek&Schijndel       3:53:12     1:06
 78 121 Scheerens, Pieter         ARC Ulysses                  3:53:16     1:10
 79 163 Huenders, Mitchell        WV Noord-Holland             3:53:18     1:12
 80 113 Zennipman, Wessel         Kanjers voor Kanjers CT      3:53:22     1:16
 81  45 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit         3:54:03     1:57
 82 131 Brosens, Werner           SV Kontich                   3:54:09     2:03
 83  92 Braem, Thijmen            Dommelstreek&Schijndel       3:54:11     2:05
 84  84 Esselaar, Remco           Bergklimmer&MidLimburg       3:54:13     2:07
 85 176 Kerkhofs, Mathias         Royal Antwerp Bicycle Tm      z.t.
 86 122 ten Kate, Herman          ARC Ulysses                   z.t.
 87  30 Kelderman, Martin         UWTC Volharding               z.t.
 88  98 Marcelis, Tom             Tempo Bruns&Cicli Basso       z.t.
 89  18 van der Burg, Joost       Restore Cycling               z.t.
 90   6 Aerts, Ruud               WV De Jonge Renner            z.t.
 91 144 Vermassen, Jens           Gentse Velosport              z.t.
 92 114 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 93  90 van Lakerveld, Erik       Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 94  55 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp         3:54:30     2:24
 95  16 Roling, Jerry             Restore Cycling              3:54:33     2:27
 96 153 Derycke, Giorgio          Geldhof Jielker CyclTeam     3:54:37     2:31
 97  66 Tijssen, Bart             TWC Maaslandster             3:55:32     3:26
 98  95 van Heeswijk, Roy         Dommelstreek&Schijndel       3:57:00     4:54
 99 181 Das, Jeroen               Ludo Peeters Cycling Tm      3:57:27     5:21
100 168 Schreurs, Leander         WV Noord-Holland             3:57:37     5:31
101 165 Imming, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
102 110 Ubels, Ruben              Kanjers voor Kanjers CT      4:17:37    25:31

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.430 km/u

                              Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Geldhof Jielker CyclTeam    26     11:36:35   
  2  NWV Groningen               18     11:37:00        0:25
  3  Arrow Cycling Team          29     11:37:26        0:51
  4  TWC Maaslandster            11     11:37:30        0:55
  5  Royal Antwerp Bicycle Tm    30     11:37:30        0:55
  6  UWTC Volharding              5     11:37:31        0:56
  7  DRC De Mol                   6     11:37:33        0:58
  8  WV De Jonge Renner           1     11:37:44        1:09
  9  Westland Wil Vooruit         8     11:38:28        1:53
 10  Amstel Olympia Bataaf       27     11:38:28        1:53
 11  ZRTC Theo Middelkamp        10     11:38:28        1:53
 12  Swift&Avanti&Bollestreek    15     11:38:28        1:53
 13  Dommelstreek&Schijndel      16     11:38:28        1:53
 14  ARC Ulysses                 21     11:38:40        2:05
 15  SV Kontich                  22     11:38:49        2:14
 16  Restore Cycling              3     11:39:12        2:37
 17  Willebrord Wil Vooruit       2     11:39:12        2:37
 18  Kanjers voor Kanjers CT     19     11:39:30        2:55
 19  WV Noord-Holland            28     11:48:32       11:57

                   de Kraker Kasseienklassement punten


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- --4-- --5-- --6-- --7-- --8-- --9-- Totaal

  1   64 Schoonbroodt, Bob            2     1           3     3     3     3     3     2     20
  2  153 Derycke, Giorgio                               2     1           2     2     3     10
  3  161 Bos, Patrick                       3                             1                  4
  4  163 Huenders, Mitchell           1           2                                          3
  5   45 van der Meer, Nick           3                                                      3
  6   14 Rodenburg, Tim                                                         1     1      2
  7  170 Raadtgever, Dennis                                         2                        2
  8  175 Vandermast, Kevin                  2                                                2
  9  168 Schreurs, Leander                        1                                          1
                   de Kraker Kasseienklassement punten


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- --4-- --5-- --6-- --7-- --8-- --9-- Totaal

  1   64 Schoonbroodt, Bob            2     1           3     3     3     3     3     2     20
  2  153 Derycke, Giorgio                               2     1           2     2     3     10
  3  161 Bos, Patrick                       3                             1                  4
  4  163 Huenders, Mitchell           1           2                                          3
  5   45 van der Meer, Nick           3                                                      3
  6   14 Rodenburg, Tim                                                         1     1      2
  7  170 Raadtgever, Dennis                                         2                        2
  8  175 Vandermast, Kevin                  2                                                2
  9  168 Schreurs, Leander                        1                                          1
            Stand Individueel punten klassement na de 2e wedstrijd

Kls Land UCInr   Deelnemer   Wedstrijd->   -1-  -2- Totaal

  1 NED19910430  Bosters, Jurriën          100   20   120
  2 NED19810807  Dekkers, Hans                  100   100
  3 NED19910411  Meijers, Daan              70   16    86
  4 BEL19940826 ~Vangheluwe, Robbe               80    80
  5 BEL19900429  Dieleman, Michiel          80         80
  6 BEL19921201 ~Vandermast, Kevin               70    70
  7 NED19890721  Stroosnijder, Michel       20   50    70
  8 NED19910927  van Diemen, Jurgen         40   28    68
  9 NED19890904  Eefting, Roy               60    3    63
 10 NED19910212  Schoonbroodt, Bob               60    60
 11 NED19860809  de Bruyn, Jimmy            28   32    60
 12 CAN19940307 ~Perry, Benjamin            50         50
 13 BEL19851215  de Vriese, Stijn                40    40
 14 NED19821110  Schoth, Guus                    36    36
 15 NED19741103  Raadtgever, Dennis         36         36
 16 BEL19941129 ~Noppe, Christophe          32         32
 17 NED19901122  Stöpler, Nick                   30    30
 18 NED19880816  Koop, Jos                  30         30
 19 BEL19910919  de Fauw, Ken                    26    26
 20 BEL19930625 ~Capiot, Amaury             26         26
 21 NED19890813  Tijdink, Rob                    24    24
 22 BEL19940330 ~van Petegem, Nick          24         24
 23 BEL19911027  Poelman, Laurens                22    22
 24 BEL19950210 ~Balcaen, Manolito          22         22
 25 BEL19930404 ~Eyskens, Jeroen            16         16
 26 NED19931106 ~Snijder, Kevin                  15    15
 27 BEL19940126 ~Verschuere, Seppe          15         15
 28 NED19811016  Smits, Florian                  14    14
 29 NED19940914 ~Rodenburg, Tim             14         14
 30 NED19940415 ~de Bruijn, Janno                13    13
 31 BEL19950120 ~Allegaert, Piet            13         13
 32 NED19931112 ~Wubben, Bob                     12    12
 33 NED19860310  van Dijk, Peter            12         12
 34 NED19900328  Mulder, Dimitri                 11    11
 35 BEL19920924 ~Boutte, Kenzie             11         11
 36 NED19800716  van Leeuwen, Cor                10    10
 37 NED19940822 ~van Bakel, Robbie          10         10
 38 NED19940213 ~Kramer, Erik                     9     9
 39 NED19911111  de Groot, Daan              9          9
 40 NED19920824 ~Gevers, Robbie                   8     8
 41 NED19940814 ~Mensink, Rick               8          8
 42 NED19880611  van Zanten, Jeroen               7     7
 43 BEL19940111 ~Leten, Wouter               7          7
 44 NED19890814  van de Kant, Jorrit              6     6
 45 BEL19950713 ~Destatsbader, Roy           6          6
 46 BEL19950104 ~Verhulst, Pauwel                 5     5
 47 BEL19900425  de Keersmaeker,Alexander    5          5
 48 NED19940312 ~Heilig, Bas                      4     4
 49 NED19880821  Kweldam, Nick               4          4
 50 BEL19891016  Coppens, Carrera            3          3
 51 NED19930715 ~Looij, Dennis                    2     2
 52 NED19910305  Stronks, Ivo                2          2
 53 NED19870426  Schmidt, Yondi                   1     1
 54 NED19950929 ~de Jong, Jaap               1          1

Wedstrijden:

 1 = 45e Omloop van de Braakman
 2 = 32e Wim Hendriks Trofee - Elite/Belofte
                Stand Punten per ploeg na de 2e wedstrijd

Kls  Ploeg                                      Wedstrijd->    -1-  -2- Totaal

  1  Geldhof Jielker CyclTeam                      BELGELDH      8   20    28
  2  WV De Jonge Renner                            R2DJR        20    8    28
  3  Arrow Cycling Team                            BELARROW     10   16    26
  4  NWV Groningen                                 R1GRON            18    18
  5  Smatphoto Cycling Team                        BELSMAT      18         18
  6  Westland Wil Vooruit                          R2WESTWV      9    7    16
  7  Omega Pharma Cycling Tm                       BELOMEGA     16         16
  8  TWC Maaslandster                              R2MLSTER          14    14
  9  Royal Antwerp Bicycle Cl                      BELANTW       2   12    14
 10  United Cycling Team                           BELUCT       14         14
 11  UWTC Volharding                               R2VOLH        3   10    13
 12  Baquet MIBA Poorten                           BELMIBA      12         12
 13  Combinatie Swift - Avanti - Bollenstreek      R2SWABO       7    4    11
 14  DRC De Mol                                    R2DEMOL       1    9    10
 15  Amstel Olympia Bataaf                         R1AMOLBA           6     6
 16  Restore Cycling                               R2RESTOR      6          6
 17  ZRTC Theo Middelkamp                          R2MIDKMP           5     5
 18  Kanjers voor Kanjers Cyclingteam              R1KVK         5          5
 19  Lotto Belisol                                 BELLOTTO      4          4
 20  Dommelstreek&Schijndel                        R2DOMSCH           3     3
 21  ARC Ulysses                                   R1ULYS             2     2
 22  SV Kontich                                    BELKONTI           1     1

Wedstrijden:

 1 = 45e Omloop van de Braakman
 2 = 32e Wim Hendriks Trofee - Elite/Belofte

 

   terug   home
           Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

 

 

      Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt