home    

        Uitslag 5e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

    29e Wim Hendriks Trofee - Elite
                      
            
     

                       Uitslag Rit in lijn over 165,2 km
 
                      Koewacht - Koewacht op 24 April 2011
                 2e wedstrijd in de KNWU Clubcompetitie Regio 2
 
Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil
 
  1  87 van Dulmen, Thom          Rojo-Specialized-Wielerl     3:58:03
  2  58 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                 3:58:22     0:19
  3 140 Merx, Peter               Hepro Kunststof NWVG          z.t.
  4  25 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
  5  68 Kremer, Aron              PRC Delta                     z.t.
  6  10 van Luijk, Sven           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
  7  47 van Goethem, Brian        Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
  8 139 Lindeman, Adrie           Hepro Kunststof NWVG          z.t.
  9  60 Hereijgers, Kobus         WV Schijndel                 3:58:26     0:23
 10 142 van Leeuwen, Cor          Hepro Kunststof NWVG         3:58:45     0:42
 11   9 Roosen, Sjors             vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 12  53 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy                     3:59:00     0:57
 13 101 de Groot, Wouter          SwABo - Cyclingteam           z.t.
 14 129 Klemme, Daniel            Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
 15  50 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
 16   7 van Immerseel, Gert-Jan   vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 17  88 Nederlof, Tim             Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 18   8 Busser, Nieck             vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 19  19 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 20  31 Boet, Mitchell            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 21  34 Craenen, Rick             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 22  85 Schellevis, Rutger        Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 23  11 Wildeman, Henk            vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 24  95 Martens, Bob              TWC Maaslandster              z.t.
 25  90 de Graaff, Boudewijn      Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 26 141 Wegter, Bram              Hepro Kunststof NWVG          z.t.
 27  55 van Roosmalen, Wouter     WV Schijndel                  z.t.
 28  30 Andrea, Erik              Restore Cycling               z.t.
 29  39 Lotz, Tom                 Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 30  49 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy                      z.t.
 31  74 de Reus, Frank            Jan van Arckel                z.t.
 32  80 Burgmans, Bo              Tempo-Bruns                   z.t.
 33  99 van Lakerveld, Erik       SwABo - Cyclingteam           z.t.
 34  59 Bosman, Gert-Jan          WV Schijndel                 3:59:09     1:06
 35  86 Kooiman, Erik Jan         Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 36  54 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy                     3:59:17     1:14
 37  46 Kamsma, Marcel            Dommelstreek/de Maaskant     3:59:55     1:52
 38  97 van der Niet, Rob         SwABo - Cyclingteam          4:00:49     2:46
 39  91 Jetten, Roel              TWC Maaslandster              z.t.
 40  21 Basten, Niek              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 41 132 Köhler, Falko-Nils        Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
 42  93 Schiffelers, Ward         TWC Maaslandster              z.t.
 43  51 Lankester, Kelian         RWC Ahoy                      z.t.
 44  52 Berk, Robert              RWC Ahoy                     4:00:58     2:55
 45 167 Vyncke, Marco             Ardilles cycling Team        4:01:04     3:01
 46  12 de Kort, Bram             vHemert Grp-Jonge Renner     4:01:29     3:26
 47  78 de Haan, Eltjo            Jan van Arckel               4:01:32     3:29
 48  16 van Vliet, Luuk           Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 49  56 Schoth, Guus              WV Schijndel                  z.t.
 50  79 Kleinloog, Tim            Tempo-Bruns                   z.t.
 51  22 van der Weijst, Geert     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 52  63 Maas, Bart                DRC de Mol                    z.t.
 53  17 Plaice, Keir              Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 54 134 van Winnendael, Johan     APK-Q Jobs & Select CT        z.t.
 55 107 van der Meijs, Josry      WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 56 120 van Binsbergen, Jarco     Woest                         z.t.
 57  48 Dekkers, Paul             Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
 58 104 Olsthoorn, Johan          WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 59  77 van Zanten, Jeroen        Jan van Arckel                z.t.
 60 109 Coppens, Jens             TWC de Kempen                 z.t.
 61  42 Deelen, Diederik          Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 62   2 Tissink, Ruben            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 63  81 de Haas, Wouter           Tempo-Bruns                   z.t.
 64 164 Evers, Vincent            Ardilles cycling Team         z.t.
 65  27 Bal, Tom                  Restore Cycling               z.t.
 66  70 Kleinjan, Davey           PRC Delta                     z.t.
 67 108 de Niet, Erik             WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 68  57 Teunissen, Mike           WV Schijndel                  z.t.
 69  13 van de Pol, Martin        Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 70  73 Kallenfels, Mickey        Jan van Arckel                z.t.
 71  67 Nieuwstraten, Martin      PRC Delta                     z.t.
 72  32 Woestenberg, Peter        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 73 112 van Deursen, Rick         TWC de Kempen                 z.t.
 74  98 Buskermolen, Jordy        SwABo - Cyclingteam          4:01:45     3:42
 75 135 Engelen, Jochen           APK-Q Jobs & Select CT        z.t.
 76 121 Gijzel, Roy               Denderstreek Labiekes(B)     4:01:48     3:45
 77  14 Homan, Pieter             Wilton-Snel-AA/Volhardin     4:01:55     3:52
 78 136 Daams, Eddy               APK-Q Jobs & Select CT       4:02:15     4:12
 79  35 Bouma, Robbert            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 80  28 van Leeuwen, Rob          Restore Cycling               z.t.
 81  20 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel          4:02:18     4:15
 82   6 Vleugel, Robbert          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 83 131 Wolf, Justin              Nordrhein Westfalen (D)      4:02:38     4:35
 84  41 Fransen, Ferry            Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 85 126 Degroote, Fabricio        Denderstreek Labiekes(B)      z.t.
 86  62 Wijnstra, Jacob           DRC de Mol                    z.t.
 87 115 van den Helder, Rick      Woest                        4:02:46     4:43
 88 133 Hoes, Ruben               APK-Q Jobs & Select CT       4:02:54     4:51
 89  94 Klomp, Aldo               TWC Maaslandster              z.t.
 90 127 Müller, Phillip           Nordrhein Westfalen (D)      4:02:56     4:53
 91  24 Marcelis, Tom             TWC Het Snelle Wiel          4:03:47     5:44
 
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.638 km/u
 
                               Ploegen klassering
 
Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil
 
  1  Hepro Kunststof NWVG        24     11:55:29   
  2  WV Schijndel                10     11:55:48        0:19
  3  Rojo-Specialized-Wielerl    15     11:56:03        0:34
  4  vHemert Grp-Jonge Renner     2     11:56:07        0:38
  5  RWC Ahoy                     9     11:57:00        1:31
  6  SwABo - Cyclingteam         17     11:58:49        3:20
  7  Restore Cycling              5     11:58:54        3:25
  8  RTC de Hoekse Renners        6     11:59:32        4:03
  9  Dommelstreek/de Maaskant     8     11:59:49        4:20
 10  TWC Maaslandster            16     12:00:38        5:09
 11  TWC Het Snelle Wiel          4     12:01:21        5:52
 12  PRC Delta                   12     12:01:26        5:57
 13  Jan van Arckel              13     12:02:04        6:35
 14  Tempo-Bruns                 14     12:02:04        6:35
 15  Nordrhein Westfalen (D)     22     12:02:27        6:58
 16  Excelsior/BikSloopwerken     7     12:03:10        7:41
 17  Wilton-Snel-AA/Volhardin     3     12:04:36        9:07
 18  WWV/Trias/PRid/Spart/WTO    18     12:04:36        9:07
 19  APK-Q Jobs & Select CT      23     12:05:32       10:03
 
 
                               Kasseienklassement
 
                                De Kraker, Axel
 
Kls Deelnr Naam                      Punten
 
  1   140  Merx, Peter                  16
  2    10  van Luijk, Sven               6
  3    86  Kooiman, Erik Jan             4
  4     8  Busser, Nieck                 4
  5    87  van Dulmen, Thom              3
  6     7  van Immerseel, Gert-Jan       3
  7   131  Wolf, Justin                  3
  8    60  Hereijgers, Kobus             2
  9    58  van Heeswijk, Roy             2
 10    74  de Reus, Frank                2
 11    11  Wildeman, Henk                2
 12   132  Köhler, Falko-Nils            2
 13   136  Daams, Eddy                   2
 14    68  Kremer, Aron                  1
 15    59  Bosman, Gert-Jan              1
 
 
                  Jongerenklassement Rit in lijn over 165,2 km
 
                      Koewacht - Koewacht op 24 April 2011
                 2e wedstrijd in de KNWU Clubcompetitie Regio 2
 
Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil
 
  1  68 Kremer, Aron              PRC Delta                    3:58:22
  2  10 van Luijk, Sven           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
  3  47 van Goethem, Brian        Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
  4  60 Hereijgers, Kobus         WV Schijndel                 3:58:26     0:04
  5   9 Roosen, Sjors             vHemert Grp-Jonge Renner     3:58:45     0:23
  6  53 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy                     3:59:00     0:38
  7 129 Klemme, Daniel            Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
  8   7 van Immerseel, Gert-Jan   vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
  9  19 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 10  31 Boet, Mitchell            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 11  85 Schellevis, Rutger        Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 12  11 Wildeman, Henk            vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 13 141 Wegter, Bram              Hepro Kunststof NWVG          z.t.
 14  39 Lotz, Tom                 Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 15  49 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy                      z.t.
 16  74 de Reus, Frank            Jan van Arckel                z.t.
 17  59 Bosman, Gert-Jan          WV Schijndel                 3:59:09     0:47
 18  97 van der Niet, Rob         SwABo - Cyclingteam          4:00:49     2:27
 19 132 Köhler, Falko-Nils        Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
 20  51 Lankester, Kelian         RWC Ahoy                      z.t.
 21  12 de Kort, Bram             vHemert Grp-Jonge Renner     4:01:29     3:07
 22  79 Kleinloog, Tim            Tempo-Bruns                  4:01:32     3:10
 23  22 van der Weijst, Geert     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 24  63 Maas, Bart                DRC de Mol                    z.t.
 25 107 van der Meijs, Josry      WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 26 109 Coppens, Jens             TWC de Kempen                 z.t.
 27  42 Deelen, Diederik          Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 28   2 Tissink, Ruben            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 29  81 de Haas, Wouter           Tempo-Bruns                   z.t.
 30  27 Bal, Tom                  Restore Cycling               z.t.
 31  70 Kleinjan, Davey           PRC Delta                     z.t.
 32  57 Teunissen, Mike           WV Schijndel                  z.t.
 33  13 van de Pol, Martin        Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 34  73 Kallenfels, Mickey        Jan van Arckel                z.t.
 35 112 van Deursen, Rick         TWC de Kempen                 z.t.
 36  98 Buskermolen, Jordy        SwABo - Cyclingteam          4:01:45     3:23
 37 121 Gijzel, Roy               Denderstreek Labiekes(B)     4:01:48     3:26
 38 136 Daams, Eddy               APK-Q Jobs & Select CT       4:02:15     3:53
 39  35 Bouma, Robbert            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 40  20 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel          4:02:18     3:56
 41 131 Wolf, Justin              Nordrhein Westfalen (D)      4:02:38     4:16
 42  41 Fransen, Ferry            Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 43 126 Degroote, Fabricio        Denderstreek Labiekes(B)      z.t.
 44 127 Müller, Phillip           Nordrhein Westfalen (D)      4:02:56     4:34
 
 
Stand Individueel punten klassement na de 2e wedstrijd
 
Kls Land UCInr   Deelnemer   Wedstrijd->   -1-  -2- Totaal
 
  1 NED19830401  van Heeswijk, Roy          60   80   140
  2 NED19850303  van Dulmen, Thom               100   100
  3 NED19910607 ~de Kort, Bram             100        100
  4 NED19870223  Nederlof, Tim              80   14    94
  5 NED19900406 ~van der Weijst, Geert      70         70
  6 NED19730624  Pasquino, Flavio            9   60    69
  7 NED19890504 ~Kremer, Aron                    50    50
  8 NED19850813  Niewold, Frank             50         50
  9 BEL19901010 ~van Immerseel, Gert Jan    30   15    45
 10 NED19890310 ~Hereijgers, Kobus          14   30    44
 11 NED19891013 ~van Luijk, Sven                 40    40
 12 NED19900606 ~Knops, Jorn                40         40
 13 NED19910416 ~van Goethem, Brian              36    36
 14 NED19900110 ~Wildeman, Henk             26    8    34
 15 NED19910827 ~de Greef, Robbert          32         32
 16 NED19821110  Schoth, Guus               28         28
 17 NED19910918 ~Roosen, Sjors                   26    26
 18 NED19920421 ~Dijkshoorn, Roeland             24    24
 19 NED19820731  Scheerens, Pieter          24         24
 20 NED19850804  de Groot, Wouter                22    22
 21 CAN19881229  Place, Keir                22         22
 22 NED19900301 ~Schellevis, Rutger         10    9    19
 23 NED19801124  Bronkhorst, Harm                16    16
 24 NED19890123 ~Castelijns, Twan            4   12    16
 25 NED19890825 ~de Reus, Frank             16         16
 26 NED19850714  Andrea, Erik               12    3    15
 27 NED19860628  Kooiman, Erik Jan          15         15
 28 NED19870730  Busser, Nieck                   13    13
 29 BEL19900527 ~Boet, Mitchell                  11    11
 30 NED19880329  Kamsma, Marcel             11         11
 31 NED19871013  Craenen, Rick                   10    10
 32 NED19881118  Martens, Bob                     7     7
 33 NED19850218  Borst, Daniël               7          7
 34 NED19830724  de Graaff, Boudewijn             6     6
 35 NED19881213  Joling, Gerhard             6          6
 36 NED19890726 ~van Diermen, Johnny         5          5
 37 NED19881026  van Roosmalen, Wouter            4     4
 38 NED19841023  van Lakerveld, Erik         3          3
 39 NED19890311 ~Lotz, Tom                        2     2
 40 NED19901009 ~Hogervorst, Maikel               1     1
 41 NED19910927 ~van Diemen, Jurgen          1          1
 
Wedstrijden:
 
 1 = 42e Omloop van de Braakman
 2 = 29e Wim Hendriks Trofee Elite/Beloften
 
 
Stand Punten per ploeg na de 2e wedstrijd
 
Kls  Ploeg              Wedstrijd->   -1-  -2- Totaal
 
  1  WV Schijndel             Schij    18   18    36
  2  vHemert Grp-Jonge Renner vHeme    20   14    34
  3  Rojo-Specialized-Wielerl RojoS    16   16    32
  4  Restore Cycling          Resto    14    9    23
  5  SwABo - Cyclingteam      SwABp    12   10    22
  6  RWC Ahoy                 Ahoy      6   12    18
  7  TWC Het Snelle Wiel      HSW       9    5    14
  8  Tempo-Bruns              Tempo     7    2     9
  9  RTC de Hoekse Renners    Hoeks          8     8
 10  TWC Maaslandster         Maasl     2    6     8
 11  Dommelstreek/de Maaskant Doms/          7     7
 12  PRC Delta                Delta          4     4
 13  Excelsior/BikSloopwerken Exc/B     4          4
 14  Jan van Arckel           JvArc          3     3
 15  ZRTC Theo Middelkamp     ThMid                0
 15  Wilton-Snel-AA/Volhardin WSAAV                0
 15  DRC de Mol               deMol                0
 15  WWV/Trias/PRid/Spart/WTO WTRSW                0
 15  TWC de Kempen            Kempe                0
 15  Woest                    Woest                0
 
Wedstrijden:
 
 1 = 42e Omloop van de Braakman
 2 = 29e Wim Hendriks Trofee Elite/Beloften
 

 terug    home
           Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

 

 

      Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt