bezoekersteller voor website

        Home         Deelnemers  Elite/Belofte    Deelnemers    Nieuwelingenmeisjes

                                  
Deelnemers Nieuwelingen-jongens 2018

1 ZWC D.T.S.

2 Westland Wil Vooruit ploeg A

1

 

Boon, Tony

4

 

Claassen, Bjorn

2

 

Vasbinder, Ian

5

 

van der Poel, Rick

3

 

de Weerd, Lars

6

 

Willemsen, Steijn

3 Westland Wil Vooruit ploeg B

4 PRC Delta/HSK Trias/De Pedaalridders

7

 

van der Drift, Twan

10

 

Bronder, Bart

8

 

van den Berg, Yannick

11

 

Boersema, Daan

9

 

Buijs, Quinten

12

 

 

5 DRC de Mol ploeg A

6 DRC de Mol ploeg B

13

 

van Izerloo, Beau

16

 

Jansen, Max

14

 

de Jager, Kjell

17

 

Chow, Brett

15

 

van der Glas, Sjors

18

 

van der Nat, Leon

7 Cervélo Goodzo Zeeuws Vlaanderen ploeg A

8 Cervélo Goodzo Zeeuws Vlaanderen ploeg B

19

 

Seldenthuis, Lars

22

 

van Krimpen, Arno

20

 

Buters, Joris

23

 

Romers, Boris

21

 

van Driel, Leonardo

24

 

Spijker, Luuk

9 RTV de Bollenstreek en HSC de Bataaf

10 District Midden

25

 

van Poecke, Etienne

28

 

van den Hurk, Noud

26

 

Baars, Igor

29

 

Dorussen, Johan

27

 

Heurter, Rik

30

 

Brouwer, Daan

11 WRV de Peddelaars Hoogeveen

12 Cyclingteam Achterhoek ploeg A

31

 

Timmer, Maiko

34

 

Schenk, Pim

32

 

Naberman, Sam

35

 

Braat, Bram

33

 

 

36

 

Jansen, Hugo

13 Cyclingteam Achterhoek ploeg B

14 TWC de Kempen

37

 

Klaasen, Tycho

40

 

van Gorp, Mat

38

 

Hubers, Chiel

41

 

Kramer, Jesse

39

 

 

42

 

Adams, Daan

15 TML Dommelstreek

16 R&TC Buitenlust

43   

van Beek, Thijs

46

 

van Vlerken, Marijn

44

 

De Groof, Bas

47

 

van Schipstal, Guus

45

 

Van Wijk, Ruben

48

 

Henst, Tom

17 WV Kapenga Home Center

18 TWC Pijnenburg

49

 

Stienstra, Lars

52

 

Crusio, Jochem

50

 

Bokma, Jelle

53

 

Sweens, Keigo

51

 

Dillema, Arjen

54

 

van Engelen, Joep

19 UW & TC de Volharding

20 WV De Jonge Renner ploeg A

55

 

Veenhuis, Ole

58

 

Konings, Roan

56

 

Wijfje, Rowan

59

 

Roelen, Jaap

57

 

van Straten, Xander

60

 

van Oorschot, Robin

21 WV De Jonge Renner ploeg B

22 KWC Kampen ploeg A

61

 

Mulder, Sven

64

 

Klaver, Jente

62

 

de Kok, Mathijs

65

 

Quak, Klaas

63

 

Tak, Moreno

66

 

Groeneveld, Mark

23 KWC Kampen ploeg B

24 LRTV Swift ploeg A

67

 

van Lohuizen, Stijn

70

 

van Belle, Loe

68

 

Timmermans, Sven

71

 

Buiter, Rindert

69

 

Kriek, Vincent

72

 

Droog, Daan

25 LRTV Swift ploeg B

26 WTC De Amstel

73

 

Kerkvliet, Sam

76

 

Geleijn, Tristan

74

 

Kopecky, Matyas

77

 

Mouris, Wessel

75

 

Verhagen, Jelle

78

 

van der Pijl, Tijmen

27 Isorex CT Gavere

28 Westland Wil Vooruit ploeg C

79

 

vanden Heede, Jens

82

 

van der Voort, Tim

80

 

de Preester, Victor

83

 

 

81

 

Leyman, Tibo

84

 

 

30 Jan van Arckel

31 Meteoor Assen Roden

88

 

de Zeeuw, Timo

91

 

v.d. Gracht, Niels

89

 

Swenne, Delano

92

 

del Grosso, Tibor

90

 

Bassa, Jens

93

 

Boontjes, Job

32 Cycling Club Monkeytown

33 WASp Development Team

94

 

Huenders, Lance

97

 

Waldram, Tom

95

 

Kool, Tristan

98

 

Brugging, Thijs

96

 

Bronswijk, Mike

99

 

Cinjee, Noah

34 Willebrord Wil Vooruit ploeg A

35 Willebrord Wil Vooruit ploeg B

100

 

Goedschalk, Biki

103

 

de Heij, Joppe

101

 

Huijbregts, Niels

104

 

Mijnsbergen, Thomas

102

 

Hennekam, Tim

105

 

van de Weerdhof, Wouter

37 WV Breda-Middelkamp-RSC de Zuidwesthoek A

38 WV Breda-Middelkamp-RSC de Zuidwesthoek B

109

 

de Groot, Mark

112

 

van Riel, Bram

110

 

Slagter, Gijs

113

 

Moretti, Flavio

111

 

Mesu, Jurgen

114

 

van Esseveld, Cody

39 WV Schijndel ploeg A

40 WV Schijndel ploeg B

115

 

Hanegraaf, Stijn

118

 

Mosmuller, Max

116

 

Jochems, Jody

119

 

van de Weijdeven, Tom

117

 

Louwerensen, Tijn

120

 

van Zandbeek, Tijn

41 Wielerclub Onder-Ons Parike VZW

42 WAC Team

121

 

Wynant, Elias

124

 

Speetjens, Raf

122

 

Laureyns, Ril

125

 

Raes, Renzo

123

 

Bogaerts, Senne

126

 

Martens, Seppe

43 CT Soensen-Booom

44 Team Milwaukee-Alphamotorhomes ploeg A

127

 

Meersseman, Arno

130

 

van Praet, Ruben

128

 

Dalle, Jens

131

 

d'Hollander, Senne

129

 

Expeels, Tjorven

132

 

de Roeck, Mathis

45 Team Milwaukee-Alphamotorhomes ploeg B

46 Avia Rudyco Janatrans Cycling Team ploeg A

133

 

Claes, Jary

136

 

Bleyenberg, Jado

134

 

Diels, Noa

137

 

Daneel, Jefke

135

 

Delaere, Brent

138

 

Sterck, Joppe

47 Avia Rudyco Janatrans Cycling Team ploeg B

48 Steeds vooraan Kontich ploeg A

139

 

hooghe, Brent

142

 

Anderson, Ries

140

 

Maes, Alec

143

 

de Maegd, Yorben

141

 

Cornelis, Cody

144

 

Hendrijckx, Jens

49 Steeds vooraan Kontich ploeg A

50 Lotto Olympia Tienen

145

 

Sebrechts, Wout

148

 

Van Hamme, Wout

146

 

de Batist, Lewis

149

 

Jordens, Julesn

147

 

van den Berg, Cas

150

 

Lagrau, Stan

51 VD Hauwe CT Gentse Velosport

52 Meubelen Gaverzicht Glascentra CT

151

 

de Meester, Milan

154

 

Deweirdt, Siebe

152

 

Christiaens, Jonas

155

 

Trio, Victor

153

 

van Parys, Jordy

156

 

Dhondt, Jarno

53 Van Moerlogistics Cycling Team

29 Het Snelle Wiel

157

 Reunis, Rowdy

85 Artz, Huub

158

 Van Kerckhove, Quinten

86  Goverde, Wouter

159

 Demuynck, Victor

87  Van Lierop, Danny