home Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

     4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 73,7 km

                Sint-Gillis-Waas (B) - Koewacht op 24 April 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 115 Minting, Alex             Great Britain CT(GB) A       1:47:22
  2 149 Budding, Martijn          WV de Valeirenners AXA        z.t.
  3 164 Esselaar, Remco           WCL Bergklimmers              z.t.
  4  37 Kramer, Erik              DRC De Mol A                 1:47:26     0:04
  5  16 Oomen, Sam                TWC Pijnenburg               1:47:27     0:05
  6 110 Ganseman, Jordy           Lotto Cycling Team(B) B      1:47:40     0:18
  7  60 van Dongen, Ricardo       WV De Jonge Renner            z.t.
  8 148 Weijers, Koen             WV de Valeirenners AXA       1:47:42     0:20
  9  86 Looij, Andre              Uithoornse WTC                z.t.
 10   7 Goeree, Rick              District Noord Nederland      z.t.
 11 142 Richter, Moritz           Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
 12   5 van Empel, Etienne        District Midden Nederlnd      z.t.
 13 119 Latham, Christopher       Great Britain CT(GB) B        z.t.
 14  45 Gunst, Davy               ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 15  85 Leygraaff, Thijs          Uithoornse WTC                z.t.
 16   8 Goeree, Niels             District Noord Nederland      z.t.
 17 144 Bauhaus, Phil             Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
 18 160 Bugter, Jasper            WV Batauwers                  z.t.
 19  78 Dijkshoorn, Richard       Restore Cycling               z.t.
 20 108 Polak, Robert             Lotto Cycling Team(B) A       z.t.
 21 154 van der Duin, Patrick     dePeddelaars Hoogeveen A      z.t.
 22 117 Dibben, Jonathan          Great Britain CT(GB) A        z.t.
 23 118 Tanfield, Harry           Great Britain CT(GB) B        z.t.
 24  44 Blok, Peter               ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 25   1 Bakker, Stephan           District Noord Holland        z.t.
 26  98 Hofstede, Lennard         Westland Wil Vooruit          z.t.
 27  49 de Bruijn, Janno          WV Breda                      z.t.
 28 114 Leynen, Thomas            Kon. Balen BC(B) A            z.t.
 29 100 Rodenburg, Tim            Trias/Spartaan/Pedaalrid      z.t.
 30  42 Cremers, Paul             TWC Maaslandster Zd-Limb      z.t.
 31  87 van Nierop, Glenn         Uithoornse WTC                z.t.
 32 112 Welter, Jan Willem        Kon. Balen BC(B) A            z.t.
 33 102 Ammerlaan, Bob            Trias/Spartaan/Pedaalrid      z.t.
 34 107 Havik, Piotr              Lotto Cycling Team(B) A       z.t.
 35  48 Kamermans, Dylan          AWV de Zwaluwen               z.t.
 36   6 Ariesen, Tim              District Midden Nederlnd      z.t.
 37 162 Mulder, Patrick           WV Batauwers                  z.t.
 38  47 van den Berg, Maarten     AWV de Zwaluwen               z.t.
 39 155 Bruins, Edward            dePeddelaars Hoogeveen A      z.t.
 40  99 van der Marel, Bob        Westland Wil Vooruit          z.t.
 41  91 Zuidema, Benjamin         WV Otto Ebbens                z.t.
 42 131 Thienpont, Simon          Kon.Gentse Velosport(B)B      z.t.
 43 156 Wolsink, Jelle            dePeddelaars Hoogeveen A      z.t.
 44  18 Welten, Kars              TWC Pijnenburg                z.t.
 45 120 Penrice, Josh             Great Britain CT(GB) B        z.t.
 46 152 Klein Tijssink, Henk      WV Hanzerenners               z.t.
 47  64 van Dijk, Jasper          RTC Buitenlust                z.t.
 48 168 Hommes, Bart              dePeddelaars Hoogeveen B      z.t.
 49  23 Luijken, Raymon           HSC de Bataaf                 z.t.
 50  50 Dielissen, Bart           WV Breda                      z.t.
 51  77 van Berkesteijn, Bram     Restore Cycling               z.t.
 52 147 Vlasbloem, Sijmen         ARC Ulysses                   z.t.
 53  89 Dekker, Sjors             WV Noord Holland              z.t.
 54  81 de Jong, Jaap             WV Eemland                    z.t.
 55 121 Leijs, Joeri              Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
 56  32 Oude Elferink, Tommy      Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 57  56 van Bodegraven, Casper    WTC de Amstel                 z.t.
 58 101 Gieskens, Nicky           Trias/Spartaan/Pedaalrid      z.t.
 59  38 Bode, Kevin               DRC De Mol A                  z.t.
 60  95 van Ark, Marnix           WC De Waardrenner             z.t.
 61  13 Schrijen, Luca            BRC Kennemerland              z.t.
 62 153 Mensink, Rick             WV Hanzerenners               z.t.
 63  43 de Lange, Thijs           ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 64  93 Nobel, Rick               WV Otto Ebbens                z.t.
 65 143 Politt, Nils              Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
 66  65 Schuurmans, Sander        RTC Buitenlust                z.t.
 67 133 Van Dam, Tom              Rudyco Cycl Team(B) A         z.t.
 68 116 Lowe, Samuel              Great Britain CT(GB) A        z.t.
 69  52 Plijter, Justin           RTV De Bollenstreek           z.t.
 70 123 de Wit, Lars              Willebrord Wil Vooruit B     1:49:44     2:22
 71 137 van Meirvenne, Eloy       Rudyco Cycl Team(B) B         z.t.
 72  14 Teer, Jorn                BRC Kennemerland              z.t.
 73  40 Seefat, Maarten           TWC Maaslandster Zd-Limb      z.t.
 74  54 van Reek, Timon           RTV De Bollenstreek           z.t.
 75  10 van Vliet, Coert          District Zuid West Ned.       z.t.
 76  70 van der Sijs, Twan        LRTV Swift / WV Avanti        z.t.
 77 135 Huyghe, Yenthell          Rudyco Cycl Team(B) A         z.t.
 78 127 de Ruysscher, Dante       Kon.Gentse Velosport(B)A      z.t.
 79  75 Geijsels, Jordy           WV Zeeuws Vlaanderen         1:49:48     2:26
 80 128 de Bosscher, Thomas       Kon.Gentse Velosport(B)A     1:51:53     4:31
 81 113 Loos, Pieter              Kon. Balen BC(B) A           1:52:07     4:45
 82 159 Cools, Alexander          Kon. Balen BC(B) B            z.t.
 83  15 Roling, Jerry             BRC Kennemerland              z.t.
 84 158 van Gestel, Lennert       Kon. Balen BC(B) B            z.t.
 85  12 Vermue, Frank             District Zuid West Ned.       z.t.
 86 124 Rietveld, Menno           ZRTC Theo Middelkamp B        z.t.
 87  57 de Vink, Bart-Jan         WTC de Amstel                 z.t.
 88  88 van Straalen, Yarwin      WV Noord Holland              z.t.
 89  62 Bremmers, Lars            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 90  33 van Poecke, Jordi         Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 91 163 Scherp, Danny             WCL Bergklimmers              z.t.
 92 129 Versyp, Karel             Kon.Gentse Velosport(B)A      z.t.
 93  61 van de Ven, Koen          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 94  41 Huveners, Stan            TWC Maaslandster Zd-Limb     1:53:44     6:22
 95  11 Overtoom, Valentijn       District Zuid West Ned.      1:53:49     6:27
 96   9 Wijkel, Stan              District Noord Nederland      z.t.
 97 136 Relaes, Michiel           Rudyco Cycl Team(B) B         z.t.
 98 111 Destatsbader, Roy         Lotto Cycling Team(B) B       z.t.
 99 106 Vertenten, Jens           Lotto Cycling Team(B) A       z.t.
100  67 de Jonge, Jan Joost       RWC Ahoy / PRC Delta          z.t.
101  80 van Schip, Jan Willem     WV Eemland                    z.t.
102  35 van de Klundert, Koen     RSC de Zuidwesthoek           z.t.
103   4 Blaauw, Michiel           District Midden Nederlnd      z.t.
104 125 Bal, Boaz                 ZRTC Theo Middelkamp B        z.t.
105  72 Bon, Thijs                LRTV Swift / WV Avanti        z.t.
106  21 Vegter, Jeroen            RTC De Hoekse Renners         z.t.
107  28 Pijnappels, Bram          WV Schijndel                  z.t.
108  30 van der Bruggen, Bart     WV Schijndel                  z.t.
109  25 Pak, Victor               GRTC Excelsior               1:53:54     6:32
110  97 ten Klooster, Sten        Westland Wil Vooruit         1:53:57     6:35
111  34 van Schilt, Adriaan       RSC de Zuidwesthoek          1:54:10     6:48
112  55 Bokhorst, Hessel          WTC de Amstel                 z.t.
113 122 Keldermans, Jordy         Willebrord Wil Vooruit B     1:54:30     7:08
114  76 Peters, Wouter            Restore Cycling               z.t.
115 151 Tietema, Bas              WV Hanzerenners              1:56:54     9:32
116  90 Groen, Bram               WV Noord Holland              z.t.
117 130 Oliebos, Jordy            Kon.Gentse Velosport(B)B      z.t.
118  84 Hekman, Melvin            GRC Jan van Arckel            z.t.
119 150 van Manen, Joey           WV de Valeirenners AXA        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.186 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen Ploegenklassement

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  WV de Valeirenners AXA      50      3:35:04   
  2  Great Britain CT(GB) A      39      3:35:04   
  3  DRC De Mol A                13      3:35:08        0:04
  4  TWC Pijnenburg               6      3:35:09        0:05
  5  Uithoornse WTC              29      3:35:24        0:20
  6  District Noord Nederland     3      3:35:24        0:20
  7  Nordrhein Westfalen (D)     48      3:35:24        0:20
  8  Great Britain CT(GB) B      40      3:35:24        0:20
  9  ZRTC Theo Middelkamp A      15      3:35:24        0:20
 10  District Midden Nederlnd     2      3:35:24        0:20
 11  Lotto Cycling Team(B) A     36      3:35:24        0:20
 12  WV Batauwers                54      3:35:24        0:20
 13  dePeddelaars Hoogeveen A    52      3:35:24        0:20
 14  Kon. Balen BC(B) A          38      3:35:24        0:20
 15  Trias/Spartaan/Pedaalrid    34      3:35:24        0:20
 16  Westland Wil Vooruit        33      3:35:24        0:20
 17  Restore Cycling             26      3:35:24        0:20
 18  AWV de Zwaluwen             16      3:35:24        0:20
 19  WV Breda                    17      3:35:24        0:20
 20  Willebrord Wil Vooruit A    11      3:35:24        0:20
 21  WV Otto Ebbens              31      3:35:24        0:20
 22  WV Hanzerenners             51      3:35:24        0:20
 23  RTC Buitenlust              22      3:35:24        0:20
 24  TWC Maaslandster Zd-Limb    14      3:37:26        2:22
 25  Willebrord Wil Vooruit B    41      3:37:26        2:22
 26  BRC Kennemerland             5      3:37:26        2:22
 27  RTV De Bollenstreek         18      3:37:26        2:22
 28  Rudyco Cycl Team(B) A       45      3:37:26        2:22
 29  WCL Bergklimmers            55      3:39:29        4:25
 30  WV Noord Holland            30      3:39:49        4:45
 31  WTC de Amstel               19      3:39:49        4:45
 32  Lotto Cycling Team(B) B     37      3:41:29        6:25
 33  WV Eemland                  27      3:41:31        6:27
 34  Kon.Gentse Velosport(B)A    43      3:41:37        6:33
 35  District Zuid West Ned.      4      3:41:51        6:47
 36  Rudyco Cycl Team(B) B       46      3:43:33        8:29
 37  LRTV Swift / WV Avanti      24      3:43:33        8:29
 38  Kon. Balen BC(B) B          53      3:44:14        9:10
 39  TWC Het Snelle Wiel         21      3:44:14        9:10
 40  ZRTC Theo Middelkamp B      42      3:45:56       10:52
 41  WV Schijndel                10      3:47:38       12:34
 42  RSC de Zuidwesthoek         12      3:47:59       12:55
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen Kasseienklassement

                    De Kraker Axel Kasseienklassement punten 


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- --4-- Totaal

  1   60 van Dongen, Ricardo          3           3            6
  2  153 Mensink, Rick                      3                  3
  3  115 Minting, Alex                                  2      2
  4   32 Oude Elferink, Tommy                     2            2
  5   43 de Lange, Thijs                    2                  2
  6  148 Weijers, Koen                2                        2
  7  149 Budding, Martijn                               1      1
  8  144 Bauhaus, Phil                            1            1
  9    8 Goeree, Niels                1                        1
terug      home